Спецможливості
Новини

На Луганщині пожежа знищила зерновий склад ДПЗКУ

17.07.2020
694
На Луганщині пожежа знищила зерновий склад ДПЗКУ фото, ілюстрація

З початку 2020 року на об'єктах збору та зберігання зерна в Білокуракинському районі Луганської області сталося три пожежі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на dn.depo.

Так, через людську необережність, 5 березня в селі Нещеретове сталася пожежа на складі СТОВ «Вікторія». Пожежею було знищено зерновий склад, обладнання та насіння соняшнику близько 359 тонн. Матеріальні збитки в результаті пожежі склали 1,5 мільйона гривень.

Наступна пожежа сталася під час збирання врожаю 6 липня на полі пшениці ПрАТ «Агротон» відділення «Тимошине».

Під час транспортування зерна по полю сталося загоряння в тракторі з подальшим поширенням пожежі по полю. Внаслідок даної пожежі було знищено і пошкоджено 10 гектар озимої пшениці, 2 трактори та напівпричіп. Прямий збиток від пожежі склав близько півтора мільйона гривень.

А останній пожежа сталася 14 липня в зерновому складі Філії АТ ДПЗКУ «Солідарненскій елеватор». Під час пожежі був знищений склад на площі 1200 квадратних метрів і обладнання. Збиток від пожежі становить 1,2 мільйона гривень.

Для гасіння вищезазначених пожеж, крім пожежної техніки Білокуракинського району додатково залучалася пожежна техніка сусідніх районів.

«У даний час державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Білокуракинського району дуже стурбований протипожежним станом об'єктів збору, зберігання і переробки врожаю, а також різким зростанням кількості пожеж на сільськогосподарських об'єктах. У зв'язку з чим звертаємо увагу керівників сільгосппідприємств, об'єктів зберігання і переробки зерна на безумовне виконання і дотримання правил пожежної безпеки», — сказано в повідомленні.

Інтерв'ю
У Нідерландах існує сумна приказка: «Фермерові належать тільки його жінка й діти, все інше на фермі належить банку». Тобто, банки понавидавали всім фермерам аж до найменших стільки кредитів, скільки
Георгій Гелетуха, голова правління Біоенергетичної асоціації України
Ідея спалювати в котлах ТЕЦ солому ще в 80-х здалася б смішною. Однак зараз учені бачать не тільки можливість замінити ним, кукурудзяним і соняшним бадиллям дві третини газу, але й доводять, що тепло

1
0