Спецвозможности
Новости

На Хмельниччині вже засіяли понад 80 тисяч гектарів

08.04.2022
449
На Хмельниччині вже засіяли понад 80 тисяч гектарів фото, иллюстрация

Цьогоріч в Хмельницькій області заплановано засіяти понад мільйон гектарів сільськогосподарських земель, розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ye.ua.

За його словами, цьогоріч агрофірми найбільше зосереджуються на сівбі продовольчих зернових і круп’яних культурах. Зокрема, на гречці, ячмені та гороху.

«Для проведення польових робіт засипана необхідна кількість кондиційного насіння, закуплено мінеральні добрива й засоби захисту рослин. Область готова до посівної на сто відсотків і вона точно пройде», — наголосив Сергій Гамалій.

Через війну також внесені певні зміни у структуру посівних площ. Найперше суттєво збільшили обсяги продовольчих зернових і круп’яних культур, зокрема гречки, ячменю та гороху, шляхом зменшення обсягів кукурудзи на зерно та сої.

Ключевые слова: Хмельниччина, посівна 2022

Интервью
Сергей Рыженко - председатель фермерского хозяйства «Отчизна-Тиница», которое размещено на Черниговщине, неподалеку от Бахмача. Сейчас его фермерское хозяйство - одно из самых прогрессивных в регионе. Здесь, несмотря на неблагоприятные... Подробнее
Земельная реформа отнюдь не завершилась с принятием закона об обороте сельскохозяйственных земель. Она требует принятия сопутствующих законов и подзаконных актов, обеспечивающих функционирование рынка земли. О судьбе этих законов и... Подробнее

1
0