Спецвозможности
Новости

На Хмельниччині ворони з’їли 10 га кукурудзи

24.06.2022
547
На Хмельниччині ворони з’їли 10 га кукурудзи фото, иллюстрация

Господарство «Гуменецьке» на Хмельниччині змушене було пересіяти 10 га кукурудзи через те, що птахи активно поїдали насіння, яке посіяно згідно технології на 2 см у вологий ґрунт.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ngp-ua.info.

«Річ у тім, що поруч із нами є насіннєвий завод, поблизу якого завжди дуже багато ворон, що харчуються зерном. І мені фермери порадили сіяти кукурудзу не менше ніж на глибину 6 сантиметрів — довжина дзьоба ворон менша, і вони не можуть дістатися насіння», — зазначив агроном господарства Ульрік Пуансо.

«Але останніми роками я бачу, що в нашій зоні краще класти насіння на глибину 3–4 см. Ми маємо різні сівалки — одна з анкерною стійкою, дуже стара, але дуже добре сіє в сухих умовах, і пшениця добре сходить», — пояснив Ульрік Піансо.

Ключевые слова: Хмельниччина, Кукурудза

Интервью
Керівник сектору продажів ГК "БІОНОРМА" Мирослава Мазур
Недавно в Киеве прошла выставка «АгроВесна-2019», в которой взял участие ведущий отечественный производитель биопрепаратов — группа компаний «БИОНОРМА». О масштабах участия в выставке, ее результатах а также о том, что вызвало наибольший... Подробнее
Компания «Нертус» активно развивает два направления. Первое - семеноводство гибридов подсолнечника и кукурузы сербской селекции. Второе - СЗР и микроудобрения. На сегодняшний день в портфеле компании «Нертус» уже 70 препаратов для зерновых... Подробнее

1
0