Спецможливості
Новини

МХП став учасником глобального договору ООН

20.10.2021
552
МХП став учасником глобального договору ООН фото, ілюстрація

Агроіндустріальний холдинг МХП приєднався до найбільшої у світі ініціативи корпоративного сталого розвитку — Глобального договору ООН.
Участь у проєкті дозволить МХП обмінюватися найкращими практиками та об’єднати зусилля з компаніями в усьому світі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukrinform.

Як зазначається у повідомленні, ставши учасником Глобального договору ООН, МХП зобов’язався дотримуватись 10 принципів Глобального договору ООН, працювати над досягненням цілей сталого розвитку (17 цілей) та щорічно звітувати про прогрес. Крім того, вже сьогодні компанія допомагає реалізувати 12 цілей із 17, серед яких: подолання голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування і сприяння сталому розвитку сільського господарства, забезпечення здорового способу життя та добробуту людей будь-якого віку, забезпечення всеосяжної і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх та ін. (Докладніше можна ознайомитись у річному звіті зі сталого розвитку тут: mhp.com.ua).

«Для нас важливо бути частиною Глобального договору ООН. Це є свідченням того, що сталий розвиток для МХП є важливим і надалі ми готові будемо приділяти цьому більше уваги. Наше стратегічне бачення передбачає цілісний підхід до розвитку, який об'єднує економічні, соціальні і екологічні ресурси, спирається на спільні зусилля компаній і зацікавлених сторін на глобальному рівні. Ми є яскравим прикладом компаній із круговою економікою, що дорівнює безвідходному виробництву. Ми із радістю поділимося своїми кращими практиками з іншими компаніями та готові навчатися, щоб стати ще більш відповідальними та ефективними», — прокоментувала директорка департаменту зв’язків з інвесторами МХП Анастасія Соботюк.

Інтерв'ю
Швидка зміна кліматичних умов, нестійка економічна ситуація в Україні та світі, обмеження доступу до основних виробничих ресурсів та їхнє суттєве здорожчання змушують як світових, так і вітчизняних аграріїв шукати більш раціональні... Подробнее
 Стручков
В Україні практично відсутнє власне виробництво ЗЗР. Попит на цю продукцію задовольняється завдяки імпорту. Економічна криза спричинила збільшення фальсифікату засобів захисту рослин. 

1
0