Спецможливості
Новини

Lauffer Group: потенційний експорт пшениці на $100 млн більше, ніж сировини

23.12.2016
1427
Lauffer Group: потенційний експорт пшениці на $100 млн більше, ніж сировини фото, ілюстрація
За прогнозами аналітиків Lauffer Group, потенційний річний дохід України від експорту пшениці був би на $100 млн більше, ніж від продажу сировини

В Україні працює близько 970 переробників пшениці. Потужності їх підприємств дозволяють переробляти понад 3 млн т продовольчої пшениці. За прогнозами аналітиків Lauffer Group, потенційний річний дохід України від експорту пшениці був би на $100 млн більше, ніж від продажу сировини. Про це розповів гендиректор агрокомпанії Lauffer Group Віталій Балахін на УкрАгроКонсалтинг, пише propozitsiya.com.

За його словами, з експорту борошна Україна не займає провідних позицій, як, наприклад, в експорті зернових. Так, за сезон 2015-2016 рр. експорт продовольчої пшениці перевищив 8 млн т, в той час як експорт борошна склав всього 340 тис. т.

В.Балахін також повідомив, що найбільш активно українські підприємства експортують борошно в Китай і країни Азії. В Ізраїлі 50% хлібобулочних виробів також робляться з українського борошна. Перспективними є ринки країн Євросоюзу і Африки. Однак у співпраці з державами на африканському континенті є складнощі: через велику корумпованість урядів постачальники повинні займатися не тільки торгівлею, але і домовлятися з чиновниками.

Lauffer Group націлене на співпрацю з Європою і країнами ближнього зарубіжжя. Перспектив для діяльності багато, особливо для компанії, яка крім переробки борошна займається випуском хлібобулочних виробів, кондитерських і бакалійних товарів. Налагоджувати експорт підприємству допомагає модернізація потужностей, в тому числі, з енергоефективності, забезпечення їх високої продуктивності роботи, а також строгий контроль за дотриманням технології та якості.

Оскільки вся продукція випускається тільки з натуральної сировини, попит на неї великий, як на внутрішньому так і на зовнішніх ринках, сказав гендиректор Lauffer Group.

Інтерв'ю
Богдан Шаповал, директор UFEB
Хто з сільгоспвиробників (навіть невеликих за обсягами виробництва) не мріє експортувати продукцію та отримувати за неї тверду валюту? Порадити кому варто розпочинати експорто-орієнтовану діяльність,
экспорт
Після підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою українські аграрії отримали шанс вийти на канадський ринок. Втім, позитивний ефект буде відчутним не відразу. 

1
0