Спецможливості
Новини

Комбінований агрегат Ceus 3000-TX і 4000-TX для ідеального змішування

26.07.2021
3285
Комбінований агрегат Ceus 3000-TX і 4000-TX для ідеального змішування фото, ілюстрація

Amazone пропонує дві нові моделі причіпних комбінованих агрегатів Ceus з жорсткою рамою та шириною захвату 3 м і 4 м, що дозволяє агрегатувати їх з тракторами потужністю від 150 к.с. Відтепер і невеликі агровиробники зможуть отримувати максимальну продуктивність за один прохід. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз Amazone.

Нові моделі Ceus 3000-TX і Ceus 4000-TX можна використовувати як для обробки стерні та основного обробітку ґрунту, так і для глибокого розпушування та передпосівної підготовки. Ці агрегати гарантують максимально продуктивну роботу за один прохід.

Завдяки вдалому поєднанню дисків і стійок, Ceus забезпечує ідеальне змішування при робочій швидкості до 15 км/год. Батарея дисків інтенсивно подрібнює солому, стерню або проміжні культури. За рахунок секції стійок, що йде слідом, відбувається рівномірне перемішування органічної маси, навіть у великій кількості. З такою комбінацією інструментів Ceus створює найкращі умови для швидкої мінералізації та появи дружних сходів, а надалі — отримання посівів з мінімальним рівнем захворюваності.

Принцип функціонування в деталях
Передня батарея дисків, яка оснащена великими дисками, дуже добре подрібнює органічну масу і формує дрібногрудковату структуру ґрунту для оптимальних умов сівби. 

На вибір пропонуються гладкі і вирізні диски, які за рахунок індивідуальної підвіски забезпечують рівномірну глибину посівного ложа, високу схожість насіння та ідеальне копіювання рельєфу при інтенсивному обробітку. Запобіжний механізм у вигляді пружинних демпферів не вимагає технічного обслуговування.

Секція стійок, розташованих з проміжками 40 см, що йде за дисками, надійно закладає органічну масу навіть у великій кількості. Стійки можна відрегулювати по глибині до 30 см. Це дозволяє здійснювати поверхневий обробіток таким чином, що при вологих і важких умовах наконечник лапи йде трохи глибше батареї дисків. Тим самим, відбувається розпушування горизонту, і створюється шорстка структура ґрунту, що значно скорочує вірогідність замулювання ґрунту.

На вибір пропонуються різні варіанти лап C-Mix, наконечники яких можна просто та комфортно змінити за допомогою системи C-Mix-Clip. Для довгострокового використання пропонуються різні HD-лапи з високою зносостійкістю.

Стійки C-Mix-Super оснащені запобіжним механізмом у вигляді притискних пружин для високої експлуатаційної безпеки навіть у найважчих умовах. Опційно можна вибрати для Ceus-TX нові стійки C-Mix-Ultra з автоматичним запобіжним механізмом у вигляді гідроциліндрів. Зусилля спрацювання при цьому регулюється безступінчасто до 800 кг. Це забезпечує, з одного боку, точне витримання необхідної глибини обробітку до 30 см, з іншого — система C-Mix-Ultra захищає культиватор від екстремальних навантажень, причому після спрацьовування відбувається демпферування і повернення стійки в початкове положення.

За секцією лап йде секція вирівнювальних елементів, на вибір можна встановити гладкі або вирізні диски або пружинні вирівнювачі. Для оптимальних стиків між проходами крайні диски окремо регулюються по висоті й нахилу.

Для заключного зворотного ущільнення пропонуються одинадцять видів котків і різні штригелі. При надмірно вологих умовах, наприклад, навесні, можна демонтувати коток і працювати без зворотного ущільнення, щоб розпушений ґрунт швидко просох і міг прогрітися.
Особливо комфортною є функція гідравлічного регулювання глибини для оптимальної адаптації під різні ґрунтові умови, яка в якості опції пропонується для всіх інструментів.

<

Інтерв'ю
координатор проекту "Купуймо разом!" Томаш Будзяк
Сільське господарство відноситься до тих галузей, де об'єднання може принести до значного підвищення конкурентноздатності. За ініціативи найбільшої в Польщі гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ в Україні буде створена вітчизняна... Подробнее
Олена Березовська, президент громадської спілки «Органічна Україна»
Громадська Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» була створена у 2012 році. Її ініціаторами стали шість підприємств, що виробляли молоко, бакалію, овочі, чай та