Спецможливості
Новини

Йорданія зацікавлена у нарощуванні поставок української пшениці, олії та міндобрив

06.04.2018
1327
Йорданія зацікавлена у нарощуванні поставок української пшениці, олії та міндобрив фото, ілюстрація
Йорданія зацікавлена у нарощуванні поставок української пшениці, олії та міндобрив

Ряд об’єктивних причин (відносна географічна близькість двох країн, зручність морського та повітряного сполучення та взаємодоповнюючий характер національних економік) створюють вигідні передумови для отримання синергетичного ефекту від посилення торговельно-економічного співробітництва між Україною та Йорданією. Про це йшлося на зустрічі першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка з делегацією міжпарламентської групи дружби з Україною Палати представників Національних зборів Йорданського Хашимітського Королівства на чолі Доктора Мухаммад Саад Саляма аль-Атайка, пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

«Йорданія залишається одним зі значних споживачів традиційних товарів українського сільськогосподарського експорту – зернових культур, жирів та олії. Окрім того, королівство може розглядатися як своєрідні «ворота» для просування української продукції на ринки інших арабських країн», - зазначив Максим Мартинюк.

За словами йорданської сторони, для України цікавим може бути імпорт оливкової олії, фініків та мінеральних добрив.

Відзначається, що незважаючи на спад у торгівлі між країнами з 2012 року і до 2015 років,  завдяки активним заходам керівництва Йорданії та України у 2016 та 2017 роках все ж відбулося зростання зовнішньоторговельного обороту товарів та послуг між ними.

Інтерв'ю
брак ЗЗР
Засоби захисту рослин — одна з дефіцитних позицій серед ресурсів для проведення посівної та отримання якісного врожаю. Про це зазначає керівник ФГ «Агрофірма Базис» (5 тис. га у Черкаській області) Володимир Осадчий, пише УНІАН. «Ми... Подробнее
Як ми вже писали, органічна продукція в цілому залишається досить вузькою нішею аграрного ринку. Значною мірою – через ризикованість вирощування і збуту. Однак є ніші, де органічна продукція впевнено знаходить збут, принаймні на зовнішніх... Подробнее

1
0