Спецвозможности
Новости

Група АГРОТРЕЙД отримала відзнаку в номінації «Опора» від KSE

09.12.2022
302
Група АГРОТРЕЙД отримала відзнаку в номінації «Опора» від KSE фото, иллюстрация

Група АГРОТРЕЙД отримала відзнаку в номінації «Опора» від Київської школи економіки під час заходу «На захисті України та майбутнього для світу». На ньому Київська школа економіки відзначила бізнеси, які найбільше підтримують Україну під час війни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Опора» — це відзнака тих, хто зміг забезпечити розвиток своєї компанії та української економіки навіть в умовах воєнного стану. Кожен з переможців номінації — невипадковий, і ми цінуємо їхній вклад у нашу майбутню перемогу», — зазначили у KSE. 

Серед компаній аграрного сектора номінантами стали Група АГРОТРЕЙД та компанія Нібулон. 

«Також дякуємо власнику компанії Група АГРОТРЕЙД Всеволоду Кожемяко, який нині захищає нашу незалежність на Харківському напрямку в складі батальйону «Хартія», — зазначили організатори.

Подія зібрала 250 лідерів бізнесу, які сьогодні працюють в Україні. Під час заходу відбувся благодійний аукціон, на якому вдалося зібрати понад 100 мільйонів гривень на підтримку освіти та української армії.

Ключевые слова: АГРОТРЕЙД, Опора, KSE
Интервью
Прошлой осенью сайт «Пропозиція» побывал в гостях у кооператоров Днепровской области. Немалую помощь в его становлении, а впоследствии - кооперативных объединений, оказала Кооперативная академия, которая работает в г. Днепр. Ее возглавляет... Подробнее
брак ЗЗР
Засоби захисту рослин — одна з дефіцитних позицій серед ресурсів для проведення посівної та отримання якісного врожаю. Про це зазначає керівник ФГ «Агрофірма Базис» (5 тис. га у Черкаській області) Володимир Осадчий, пише УНІАН. «Ми... Подробнее

1
0