Спецвозможности
Новости

Фермер з Вінниччини готовий поділитися з громадами саджанцями яблуні

02.05.2022
430
Фермер з Вінниччини готовий поділитися з громадами саджанцями яблуні фото, иллюстрация

Українські фермери не тільки зараз  захищають нашу землю від московських окупантів, а й також забезпечують продовольчу безпеку держави.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінку асоціації «Укрсадпром».

ФГ «Перлина Надросся», член Асоціації «Укрсадпром», з Погребищенської громади на Вінниччині висаджує новий квартал суперінтенсивних насаджень перспективних сортів яблуні вирощених в своєму власному сертифікованому розсаднику.

Член робочої групи з розвитку садівництва Мінагрополітики, засновник фермерського господарства Олександр Колотуцький готовий поділитися наявним власним сертифікованим садивним матеріалом яблуні в рамках ініціативи «Сади Перемоги» з громадами та надати безкоштовно консультаційні послуги з питань їх вирощування.

«Українські фермери не тільки зараз захищають нашу землю від московських окупантів, а й також забезпечують продовольчу безпеку держави. Вони і проводять весняну посівну кампанію, організовують догляд за існуючими садами і створюють нові багаторічні насадження», — коментують в асоціації.

Интервью
С развитием агросектора Украины повышаются и требования к специалистам аграрной отрасли. Учебные программы профильных вузов все еще зачастую не отвечают ни требованиям агрокомпаний, ни скорости развития современных технологий в АПК.... Подробнее
Богдан Шаповал, директор UFEB
Кто из сельхозпроизводителей (даже небольших по объемам производства) не мечтает экспортировать продукцию и получать за нее твердую валюту? Посоветовать кому стоит начинать экспортно-ориентированную

1
0