Спецможливості
Новини

«Епіцентр К» у 2018 році планує інвестувати в агробізнес 2 млрд грн

14.03.2018
1846
«Епіцентр К» у 2018 році планує інвестувати в агробізнес 2 млрд грн фото, ілюстрація
«Епіцентр К» у 2018 році планує інвестувати в агробізнес 2 млрд грн

Загальна сума інвестицій, запланованих компанією «Епіцентр К» на наступний рік у агронапрямок, становить більше 2 млрд грн. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інтерв’ю генерального директора компанії Петро Михайлишин Економічній правді.

За його словами 1,4 млрд грн будуть спрямовані на будівництво елеваторів, 665 млн грн — на придбання техніки. Крім того, компанія вже уклала договір з компанією "Мерседес" на купівлю 100 тягачів.

«Раніше ми працювали з Вольво, але вони зменшили вимоги до якості. Тому наразі ми співпрацюємо з компанією "Мерседес", з якою досягли сприятливих умов фінансування, зокрема відтермінування платежів», - додав він.

Частина тягачів будуть задіяні для міжнародних перевезень, а ті, що мають пробіг, будуть чіпляти до зерновозів компанії.

«Ми також замовили в них 20 автозерновозів, їх кількість ми будемо збільшувати по мірі потреби і економічної доцільності», - сказав він

Також Петро Михайлишин прокоментував інформацію щодо можливого придбання активів компанії ViОil.

"Вінницька аграрно-промислова група" (актив "Епіцентр К" - ред.) мала тісні господарські відносини з цим переробником, тому що поставляла йому вирощений врожай соняшника…Крім того, ми шукали можливості створення доданої вартості всередині нашого агрохолдингу, а це можливо лише через переробку вирощеної продукції», - пояснив він.

Але, за словами П. Михайлишина, проведений аудит компанії показав не надто привабливі економічні показники.

«Так, ми проводили переговори з власниками Vioil, і навіть отримали дозвіл АМКУ на придбання частки 25% міноритарного пакета. Домовленість була, що ми поетапно будемо збільшувати пакет, що мало б бути юридично прописано. Наразі ми готові продовжувати переговори, тільки прагнемо зрозуміти, куди рухається ринок переробки олійних культур, якою буде економіка, і чи варто нам працювати у напрямку переробки», - резюмував він.

Інтерв'ю
клубника
Ринок ІТ-рішень для сільського господарства у світі сягає $400 млрд. Застосування ІТ-технологій значно збільшує продуктивність аграрного виробництва.  
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее

1
0