Спецвозможности
Новости

Експорт українського зерна через Чорне море може розпочатись через чотири тижні

28.06.2022
370
Експорт українського зерна через Чорне море може розпочатись через чотири тижні фото, иллюстрация

Організація та запуск коридору для українського зерна у Чорному морі можуть зайняти від трьох до чотирьох тижнів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНІАН.

Туреччина готова провести зустріч у форматі Туреччина-Україна-росія-ООН у Стамбулі для обговорення способу перевезення зерна.

«Зараз розробляється бізнес-план. Ту територію українці замінували, коли почалася війна, Одеський порт. Вони справедливо не хочуть його очищати, оскільки росія вторгається... Зараз ми ведемо переговори з російською та українською сторонами. Ми хочемо провести цю зустріч якомога швидше», — заявив спікер президента Туреччини Ібрагім Калин.

За словами спікера Ердогана, прямо зараз всі хочуть, щоб розпочалася доставка зерна.

«Озвучуються різні числа. На цей момент загалом росія та Україна мають близько 40 мільйонів тонн зерна. Це серйозна цифра. Це відповідає показнику 30-35 % у світі. Визначення цього коридору і початок відвантаження кораблів займає три-чотири тижні», — відзначив Калин.

Интервью
Николай Сафонов
Потенциал роста органического сегмента велик, его доля может достигнуть 5-10%. Но пока что в Украине на него приходится это менее 0,1% от общего потребления продуктов питания. И произойти это может в ближайшие 5-10 лет. Многое зависит от... Подробнее
Заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААНУ Олександр Ярещенко
Многие аграрии ищут что-то, на чем можно было бы заработать большие деньги. Часть из них с этой целью ищет что-то такое, чем бы еще мало кто занимался, по крайней мере в промышленном масштабе. Поэтому интерес значительной части аграрной... Подробнее

1
0