Спецможливості
Новини

Експерти Німеччини гарантують безпеку діяльності цеху по переробці добрив в Кривому Розі

29.08.2018
1079
Експерти Німеччини гарантують безпеку діяльності цеху по переробці добрив в Кривому Розі фото, ілюстрація

Криворізькій депутатській комісії з екології було надано пакет документів, які підтверджують безпеку роботи нового комплексу з переробки та зберігання сульфату амонію, який планується відкрити в Кривому Розі в наступному році, передає propozitsiya.com з посиланням на сайт krivbass.city.

Німецький виробник обладнання для нового комплексу Hosokawa Alpine надав гарантійний лист для підтвердження відсутності виділень аміаку. У цьому листі німецька компанія дає гарантії, що сульфат амонію за їхньою технологією не буде нагріватися понад 60 градусів.

Це підтверджує неможливість виділення аміаку при сушінні сульфату амонію в цеху Кривого Рогу, оскільки аміак починає виділятися при нагріванні понад 218 градусів.

Що стосується законодавчого віднесення нового комплексу до хімічної галузі, то генеральний директор підприємства Олексій Афанасьєв пояснив: «Я окремо хочу підкреслити, що згідно з українським законодавством сульфат амонію, як і всі інші мінеральні добрива і всі операції з ними, відносяться до хімічної галузі.

Але це не означає, що в процесі грануляції сульфату амонію є хімічні реакції - їх немає, оскільки сульфат амонію виробляється на коксохімічних заводах, а в Кривий Ріг буде доставлятися тільки для грануляції. А це - чисто фізичний процес ».

Олексій Афанасьєв висунув пропозицію про створення ініціативної групи, до якої увійдуть депутати, активісти, екологи, для обговорення ряду важливих для міста проектів, в яких компанія «Українські мінеральні добрива» візьме безпосередню участь.

Підсумком роботи цієї групи може стати повна інформованість суспільства про роботу підприємства, а також підписання Меморандуму про реалізацію найбільш важливих проектів.

Нагадаємо, що раніше керівники компанії «Українські мінеральні добрива» провели брифінг і відповідали на запитання мешканців Кривого Рогу з приводу нового цеху по переробці сульфату амонію.

Інтерв'ю
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее
Володимир Сисоєнко — засновник, керівник компанії «Нор-Ест Агро»
Від успішного менеджера до засновника бізнесу. Володимир Сисоєнко — засновник, керівник компанії «Нор-Ест Агро» разом із норвезьким інвестором створив команду однодумців, які цінують та люблять сільське господарство. Компанія є надійним... Подробнее

1
0