Спецвозможности
Новости

Ефективність у кожній краплі, або як розкрити потенціал робочого розчину

02.05.2022
422
Ефективність у кожній краплі, або як розкрити потенціал робочого розчину фото, иллюстрация

Кожному аграрію відомо: недостатньо обрати високоефективні засоби захисту рослин і мікродобрива — важливо ще забезпечити максимальну їх доступність культурам.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз UKRAVIT SCIENCE PARK.

Тому щоб максимально розкрити потенціал препаратів, особливо у мінливий та непередбачуваний весняний період, агровиробникам доводиться користуватися допомогою своєрідних «помічників», а саме — використовувати ад’юванти. 

«З огляду на нестабільність гідротермічних умов весняні обприскування культурних рослин засобами захисту рослин і мікродобривами можуть стати для аграрія досить проблематичними: адже через знижені або підвищені температури, їх різкі перепади, опади тощо знайти оптимальне «вікно» для обробки буває складно і доводиться працювати в тих умовах, що є, — зазначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. — Тому в цей період препарати доцільно застосовувати сумісно з ад’ювантами.

Правильно підібраний якісний ад’ювант допоможе зменшити негативний вплив погодних умов на ефективність обробки, підвищити проникність та розтікання робочого розчину, в рази збільшити площину контакту робочого розчину з листовою поверхнею культур і забезпечити кращу якість операції в цілому. Тож посіви та насадження гарантовано отримають необхідний захист — навіть за несприятливих погодних умов. Крім того, ад’юванти є незамінними при використанні контактних пестицидів на польових культурах і багаторічних насадженнях».

Віддати перевагу Олександр рекомендує ад’юванту Інгрес (поліалкіленоксид модифікований гептаметилтрисилоксан). Діюча речовина відноситься до класу органосиліконових сполук, що володіють властивостями суперрозтікання. Високий вміст трисилоксану є ключовим фактором, що впливає на швидкість розповсюдження робочого розчину по листовій поверхні. Трисилоксан дозволяє зменшити поверхневий натяг води/робочого розчину в 3,5 рази (до <20,5 мН/м – міліньютонів на метр), в той час як для води цей показник становить близько 73 мН/м. 

Додавання цього ад’юванту до робочого розчину зменшує кут контакту крапель із поверхнею, що забезпечує розтікання та охоплення більшого, в кілька десятків разів, радіусу покриття поверхні листків. Крім цього, препарат діє і як пенетратор, сприяючи швидшому і кращому проникненню пестицидів та агрохімікатів через продихи, що нівелює негативний вплив факторів навколишнього природного середовища на молекули препаратів. Важливо, що ад’ювант неіонний, тобто не має заряду, а відповідно, не взаємодіє з молекулами пестицидів та агрохімікатів і не впливає на їх дію. Тож обравши Інгрес, ви забезпечите максимально ефективну та якісну обробку культур за будь-яких погодних умов.

Интервью
    С каждым годом земельный вопрос становится все острее. Часто законодательные акты инициируют и реализуют люди очень далеки от земли и сельского хозяйства. Поэтому в 2004 году для защиты прав владельцев паев и преодоления коррупции и... Подробнее
В нынешнем году Ассоциацию фермеров и частных землевладельцев Украины возглавил новый президент. Им стал Виктор Гончаренко, с 2013 г. возглавлявший Черкасскую областную ассоциацию фермеров, а с 2016 г. был одновременно также вице-... Подробнее

1
0