Спецвозможности
Новости

Corteva Agriscience представляє відео-проєкт «Агропоради»

01.06.2022
292
Corteva Agriscience представляє відео-проєкт «Агропоради» фото, иллюстрация

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience, яка сьогодні, 1 червня, відзначає третю річницю в якості незалежної організації та початку торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі, розпочинає проєкт «Агропоради від Corteva» на власному Youtube-каналі.

 
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva.

У коротких відео-роликах експерти компанії надаватимуть рекомендації щодо особливостей вирощування та захисту основних культур.  Мета проєкту — забезпечення агрономічної підтримки сільгоспвиробників по всій території України через обмеження візитів представниками компанії в умовах війни, адже головним пріоритетом діяльності Corteva в Україні залишається здоров’я та безпека співробітників та клієнтів, а також підтримка фермерів та глобальної продовольчої безпеки. 

Теми відео-рекомендацій стосуватимуться захисту посівів від різноманітних шкодочинних об’єктів, зменшення впливу біотичних та абіотичних стресів, живлення рослин, критичних фаз вегетації та покращення показників урожайності.

Також будуть освітлені такі специфічні моменти, як вплив сонячної енергії на врожайність, пасинкування кукурудзи тощо. Кожне відео розкриватиме одну тему та міститиме практичні поради, які будуть даватися заздалегідь, аби глядачі за необхідністю мали можливість відкоригувати власну агротехніку. 

Відео поради будуть публікуватися двічі на тиждень з кінця травня до середини жовтня. Перший випуск присвячений впливу погоди на використання засобів захисту.

«Команда Corteva невпинно працює, аби забезпечити сільськогосподарський сезон 2022 року в Україні, включаючи постачання насіння передової генетики та сучасних засобів захисту, а також підтримку професійними агрономічними консультаціями. Тому наш новий проєкт буде допомагати сільгоспвиробникам розібратися в складних питаннях, щоб отримати гарний врожай попри всі негаразди», — коментує Олександр Дмитрієв, керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні. 

Corteva приділяє особливу увагу науковим розробкам та сучасним методам ведення сільського господарства, а також вважає навчання фермерів нових знань та розробок в агрономії однією зі своїх Цілей сталого розвитку 2030 з метою покращення врожайності та економічного становища громад.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.corteva.com.ua. 

 

Интервью
Кукуруза сегодня является стратегической культурой, выращиваемой почти во всех климатических зонах Украины. Насыщение севооборота кукурузой и отсутствие системы интегрированного управления вредителями способствуют увеличению количества... Подробнее
Компания Agrieye появилась только год назад, но уже успела выйти на рынки Перу, Эквадора, Пакистана, Малайзии, США, Норвегии, Кении, Египта. Как говорит основатель и генеральный директор компании AGRIEYE Андрей Севрюков: “Основной мой вид... Подробнее

1
0