Спецвозможности
Новости

Більше 70 органічних операторів буде підтримано в рамках грантової програми

15.06.2022
262
Більше 70 органічних операторів буде підтримано в рамках грантової програми  фото, иллюстрация

На першому етапі роботи програми (прийом заявок тривав до 20 травня) фінансова підтримка буде надана більше 70 операторам органічного ринку на суму понад 3 млн грн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз OrganicInfo.

Така підтримка стала можливою завдяки підтримці Швейцарії в рамках програм «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі (OT4D)» та «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», а також підтримці компаній та організацій з Канади, Нідерландів та Чехії.

Також, завдяки компанії БТУ-ЦЕНТР, яка долучилась до підтримки органічних виробників в рамках грантової програми, 100 виробників отримають комплекти із 4 біопрепаратів для живлення та захисту рослин. Загальна сума допомоги складає понад 1 млн грн і розрахована на 1500 гектар.

Більше інформації про грантову програму можна знайти за посиланням.

Интервью
Аномальная погода этой весной для предприятий, специализирующихся на производстве плодово-ягодной  продукции, стала катастрофой. Случилась она в ночь с 10 на 11 мая. Кроме морозов, стабильная
Владимир Шульмейстер Родился в Николаеве. Закончил Николаевский кораблестроительный институт им. адмирала С. О. Макарова по специальности «турбиностроение», инженер-механик. Защитил докторскую диссертацию по материаловедению.  С 24 декабря 2014 года по 30 декабря 2015 года занимал пост первого заместителя министра инфраструктуры Украины
Украинский институт будущего - независимый аналитический центр, который прогнозирует изменения и моделирует всевозможные сценарии развития событий в Украине, предлагает альтернативные решения.

1
0