Спецвозможности
Новости

«Байєр» надає 26 тисяч мішків насіння на потреби українських аграріїв

28.04.2022
587
«Байєр» надає 26 тисяч мішків насіння на потреби українських аграріїв фото, иллюстрация

Через війну життя людей в Україні кардинально змінилося, у тому числі й у аграріїв.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз компанії «Байєр».

Дефіцит палива та інших ресурсів, логістичні проблеми з експортом та ускладнений доступ до земельних ділянок в деяких регіонах через бомбардування або замінування, — це лише деякі з проблем, з якими зіштовхуються українські фермери цією весною.

Розуміючи потреби та виклики аграріїв, компанія «Байєр», у відповідь на прохання Міністерства аграрної політики та продовольства України, вирішила передати більше 26 тисяч мішків насіння кукурудзи на підтримку українських фермерів. Понад 1250 дрібних господарств у 17 областях України отримають якісне насіння кукурудзи та зможуть додатково засіяти близько 30 тис. га полів кукурудзою.

«Байєр» щиро цінує роботу фермерів у ці важкі часи. І ми хочемо максимально підтримати сільське господарство України. Велика подяка всім нашим працівникам та українським фермерам за те, що вони зробили все можливе, щоб посівний сезон відбувся. Аграрний бізнес ніколи не припиняється!» — зазначив Лаерсіо Бортоліні, керівник Аграрного підрозділу «Байєр» в Україні.

Також компанія продовжує надавати гуманітарну допомогу у формі лікарських засобів, підтримує співробітників, які стали тимчасовими переселенцями, фінансує міжнародні та місцеві громадські організації.

Интервью
Все мы любим в выходные побаловать родных и близких походом в приличный ресторан, кафе, чтобы посидеть, пообщаться, отдохнуть. А Вы в курсе, что представители HoReCa давно мечтают о сотрудничестве
AgroGeneration является одним из крупнейших агрохолдингов Украины не только по объемам производственных площадей, но и по операционной эффективности. Главное направление деятельности компании -

1
0