Спецвозможности
Новости

«Астарта» збудує сучасний силос для зберігання цукру

25.02.2022
455
«Астарта» збудує сучасний силос для зберігання цукру фото, иллюстрация

Компанія «Астарта» розпочинає реалізацію проєкту з будівництва найбільшого в Україні складу безтарного зберігання цукру, загальною місткістю 60 тис. тонн, на Наркевицькому цукровому заводі. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії.

Заплановані інвестиції у розмірі $14,6 млн.    У процесі будівництва будуть впроваджені унікальні для України технологічні рішення, щоб створити оптимальні умови для тривалого зберігання цукру і збереження його первинної якості.  Зокрема, проєктом, який розробляють німецькі проєктанти, передбачено прогресивну конструкцію плити силосу, що дозволить суттєво зменшити залишки цукру після вивантаження ємності.

Введення в експлуатацію об’єкту заплановане на липень 2023 року. «В Європі такі склади – звичайна річ, але в Україні таких складських приміщень для зберігання цукру недостатньо.  Тому «Астарта» інвестує значні кошти у розвиток цукрової галузі. Наявність такого складу дасть можливість також оптимізувати логістичні витрати, підтримувати високу якість виробленої компанією продукції та реалізовувати її в альтернативній тарі», - зазначив В’ячеслав Ужва, директор департаменту цукрового виробництва компанії «Астарта».

Интервью
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее
В сезоне-2017 представительство Syngenta в Украине признано рядом аналитиков и аграрных СМИ одной из самых успешных транснациональных компаний в стране. Syngenta Ukraine лидирует в сегменте продаж СЗР и семян, оказывает консалтинговую и... Подробнее

1
0