Спецможливості
Новини

АМПУ завершила реконструкцію підхідного морського каналу в порту Чорноморськ

26.12.2018
845
АМПУ завершила реконструкцію підхідного морського каналу в порту Чорноморськ фото, ілюстрація

ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) і підрядник - компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) 21 грудня 2018 р підписали документи про завершення днопоглиблювальних робіт в морському порту Чорноморськ. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-служба АМПУ.

«За останні 20 років суттєво збільшилася кількість заходів у порт Чорноморськ великотоннажних суден з осадкою понад 14 м. Тому від реалізації проектів реконструкції підхідного каналу та 1-го ковша Сухого лиману залежить майбутній розвиток порту. По завершенню цих проектів державні і приватні стивідорні компанії, які працюють в порту зможуть приймати великотоннажні судна з осадкою до 14,5 м типу Panamax і post-Panamax», - зазначив керівник Адміністрації морських портів України Райвис Вецкаганс.

В результаті проведених днопоглиблювальних робіт були збільшені параметри підхідного каналу: довжина - до 1600 м, ширина - до 160 м, глибина - до 16 м. Зараз днопоглиблювальних флот CHEC працює в операційній акваторії першого ковша Сухого лиману. Вже завершена перша черга днопоглиблення операційної акваторії та почалися роботи по реалізації другої черги. По завершенню всіх трьох черг днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману глибини в його центральній частині досягнуть 15 м.

Відзначається, що інвестиції АМПУ в реалізацію проекту становлять 404,1 млн грн (без ПДВ). Роботи виконує днопоглиблювальних флот підрядника China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC), який був обраний за результатами відкритих торгів у системі державних закупівель Prozorro. Завдяки прозорій процедурі та конкурентній боротьбі на торгах, економія коштів склала 10% від очікуваної вартості або 40 млн грн.

Інтерв'ю
ТОВ «Дніпро-99» — це релоковане підприємство. З 1999 року успішно працювало на Херсонщині, там обробляли 200 га землі, вирощували овочеві культури (моркву, редиску, цибулю яру та озиму, столові буряки, коренеплідну селеру, солодкий перець... Подробнее
Нова кліматична політика ЄС і міжнародних організацій викликала занепокоєння широких кіл виробників по всьому світі. Адже вона вимагає закрити цілі галузі. І хоча йдеться передусім про видобуток корисних копалин, енергетику і металургію,... Подробнее

1
0