Спецвозможности
Новости

AMAZONE стала стратегічним партнером стартапу AgXeed

16.06.2022
409
AMAZONE стала стратегічним партнером стартапу AgXeed фото, иллюстрация
4-колісний AgXeed AgBot з просапним устаткуванням Schmotzer Select

Для розвитку нідерландського стартап-проєкту AgXeed B.V група AMAZONE посилює свою фінансову участь у ньому.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз  AMAZONE.

Ще одним партнером стартапу серед виробників сільськогосподарської техніки є компанія CLAAS — адже серед інших інвесторів у стартапі бере участь підприємство Seed Green Innovations GmbH.

AMAZONE інтенсифікує успішну співпрацю і стає стратегічним партнером стартап-компанії AgXeed. Метою партнерства є модернізація навісного устаткування AMAZONE з точки зору автономної експлуатації на полі.

Важливою складовою кооперації також є зацікавленість у відкритих роз'ємах для забезпечення сумісності та сполучення знарядь і тягача. Колаборація у цих напрямках допоможе компаніям взаємно досягти максимальної вигоди.

У центрі спільної роботи — клієнт зі своєю програмою. Партнерство AgXeed, Claas та AMAZONE спрямоване на те, щоб фермери світу могли отримати найкраще рішення для агровиробництва.

Автономні платформи AgXeed ідеально пасують до лінійки машин AMAZONE. Мінімальний тиск на ґрунт, ідеальний розподіл маси та гнучкість простору для агрегатування відкривають нові можливості інтелектуальних рішень для землеробства.

Аграрії вже впродовж кількох років успішно застосовують агробот AgBot з гусеничним шасі в комбінації з ґрунтообробною та посівною технікою AMAZONE.

Новий 4-колісний агробот AgBot можна застосовувати як з ґрунтообробними знаряддями та сівалками, так і з просапною технікою Schmotzer для механічної боротьби з бур'янами. Універсальні системи фронтальних бункерів FTender для посівного матеріалу та добрив, а також фронтальні баки FT-P для засобів захисту рослин та рідких добрив можна комбінувати з різними навісними машинами AMAZONE. Системи датчиків постійно контролюють та аналізують робочий процес.

У центрі уваги автономної системи завжди оптимальна якість виконання процесів та якість роботи загалом. Виклики технологічної безпеки можна особливо успішно подолати завдяки поєднанню різного досвіду застосування AgXeed, Claas та AMAZONE.

Для фермерів, керівників господарств та інших користувачів використання автономних систем обробітку в кінцевому підсумку означає більше вільного простору для агрономічного та стратегічного менеджменту на підприємстві.

AgXeed AgBot з гусеничним шасі та сівалкою точного висіву AMAZONE Precea 3000-FCC з фронтальним бункером FTender 1600
AgXeed AgBot з гусеничним шасі та навісним культиватором AMAZONE Cenio з 3-метровою шириною захвату та ножовим катком з фронтальним навішуванням
4-колісний AgXeed AgBot та ротаційна борона AMAZONE із шириною захвату 3 м із насадною сівалкою GreenDrill
Ключевые слова: Amazone, AgXeed

Интервью
Ансгар Борнеманн, директор Nestlé в Украине та Молдове
Nestlé в Украине активно сотрудничает с местными поставщиками. По данным на конец 2016 года, около 70% компонентов для своих товаров компания покупает на местном локальном рынке. С 2007 года Nestle
Компания Agrieye появилась только год назад, но уже успела выйти на рынки Перу, Эквадора, Пакистана, Малайзии, США, Норвегии, Кении, Египта. Как говорит основатель и генеральный директор компании AGRIEYE Андрей Севрюков: “Основной мой вид... Подробнее

1
0