Спецможливості
Новини

40 виробників сільгосптехніки візьмуть участь у держпрограмі компенсації

07.06.2017
5550
40 виробників сільгосптехніки візьмуть участь у держпрограмі компенсації фото, ілюстрація
о зазначеного списку ввійшли 40 українських виробників, які виробляють близько 800 видів техніки

Комісія при Мінекономрозвитку затвердила список техніки вітчизняного виробництва, в разі придбання якої аграрії отримають 20% від її вартості у вигляді компенсації з державного бюджету. Про це повідомила прес-служба Мінагропроду, пише propozitsiya.com з посиланням на economics.unian.ua.

Згідно з повідомленням, до зазначеного списку ввійшли 40 українських виробників, які виробляють близько 800 видів техніки. Серед них, зокрема, Харківський тракторний завод, Південний машинобудівний завод ім. Макарова, БілоцерківМАЗ, «Бердянські жниварки», Оріхівсільмаш, Союз-Спецтехніка та інші. Повний перелік техніки й обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету можна знайти на сайті Мінагропроду.

У міністерстві додали, що для отримання компенсації аграріям необхідно буде оплатити придбану техніку й обладнання, які входять до вказаного списку, через державні банки - «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «ПриватБанк» або «Укргазбанк». Відтак сільгоспвиробники повинні будуть відкрити рахунки в одному із зазначених фінустанов, надати банку документи, що підтверджують придбання техніки, після чого банк передасть Мінагропроду інформацію про суму коштів, що підлягають частковій компенсації.

Міністерство сформує реєстр сільгоспвиробників, на підставі якого здійснюватиметься компенсація, і перерахує банку кошти, який потім переведе їх на поточні рахунки аграріїв.

Нагадаємо, у середині лютого Кабмін затвердив виділення з державного бюджету 550 млн грн на компенсацію аграріям через банки 15% від вартості придбаної сільськогосподарської техніки українського виробництва.

Потім уряд вирішив збільшити обсяг компенсації аграріям вартості придбаної сільгосптехніки до 20%.

Програма спрямована на підтримку вітчизняного сільгоспмашинобудування, оскільки кошти надаватимуться на придбання техніки з рівнем локалізації виробництва не менш як 35%.

До 2020 року уряд має намір довести цей показник до 60%.

Інтерв'ю
Провідний український виробник ЗЗР та добрив – компанія "UKRAVIT" – підбиває підсумки року, що добігає кінця. Попри всі несподіванки й негаразди, "UKRAVIT" продовжив своє зростання. Розширювалися мережа торгових представництв і асортимент... Подробнее
Протягом останніх років соняшник в Україні — одна з найбільш рентабельних культур, яка для багатьох аграріїв є запорукою економічного добробуту. Саме тому Україна — один із найбільших виробників соняшнику та провідний експортер... Подробнее

1
0