Новини
10 найбагатших агробізнесменів у світі за версією Форбс
29.11.2021
993
Топ-10 мільярдерів агробізнесу за версією Forbes. Список склав телеграм-канал Все буде Агро.
Про це пише propozitsiya.com із посиланням на socportal.info.
Отже, топ-10 мільярдерів агробізнесу:
- Лю Йоншинь (Liu Yongxing, КНР) — 6,6 млрд дол. США. Відділився від брата, який зараз №2 у рейтингу, і заснував компанію East Hope Group, яка успішно займається кормами для тварин — від індичок до свиней.
- Лю Юнхао (Liu Yonghao, КНР) — 4,6 млрд дол. США. Власник компанії New Hope Group, яка займається свинарством.
- Стюарт і Лінда Резнік (Stewart & Lynda Resnick, США) — 4 млрд дол. США. Компанія The Wonderful Company, що годує американців мигдалем, апельсинами, грейпфрутами і т.д. До речі, Стюарт — онук мігранта з України.
- Принц Султан бін Мохаммед бін Сауд Ал Кабір (КСА) — 3,8 млрд дол. США. Його ферма з гольштинами Almarai є найбільшим виробником молока у Близькому Сході. Має кінний завод.
- Гаррі Стайн (Harry Stine, США) — 3,5 млрд дол. США почав свій шлях з маленького фермерського господарства батька та побудував насіннєву імперію Stine Seeds.
- Андрій Бабіш (Andrej Babiš, Чехія) — 3,4 млрд дол. США, у його групи Агроферт у Чехії та Словаччині 100 тис. га у обробці.
- Вадим Мошкович (РФ) — 2,3 млрд дол. США проведення Русагро. Починав з горілки, нафти та нерухомості у 1990-х, зараз у холдингу Русагро 600 тис. га у вирощуванні та перші позиції у виробництві свинини та цукру.
- Цінь Інлінь (Qin Yinglin, КНР) — 2 млрд дол. США, власник компанії Muyuan Foodstuff, найбільшого виробника свинини у КНР.
- Фу Гуанмінь (Fu Guangming, КНР) — 1,5 млрд дол. США, власник концерну Fujian Sunner Development, який займається птахівництвом та є основним постачальником м'яса курей для KFC China.
- Бао Хоншин (Bao Hongxing, КНР) — 1,3 млрд дол. США. Компанія займається розробкою, виробництвом та торгівлею кормами для свиней, розведенням свиней та торгівлею зерновими.
Читайте також
Інтерв'ю
Горіхівництво за останній час уже встигло стати однією із найбільш скандальних галузей аграрного виробництва. Після всім відомого розголосу із «горіховою мафією» цікавість до саджанців та
Верховна Рада України 14 березня ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Канадою. Тепер, щоб угода набрала чинності, її має підписати президент України, а також остаточно ратифікувати Сенат і
Статті