Спецможливості
Новини

Полтавський прес: і комбікорм, і паливо

12.09.2016
1560
Полтавський прес: і комбікорм, і паливо фото, ілюстрація
полтавский пресс

Прес-гранулятор може виготовляти пелети для твердопаливних котлів і комбікорм для худоби.

Про це повідомляє Аgronews

Апарат на ПАТ “Електромотор” вже не перший рік стоїть на виробництві, однак зараз відзначають зростання попиту на таку техніку. Найбільше власників індивідуального господарства приваблює можливість об’єднати дві необхідні функції в одному пристрої. Прес-гранулятор може виготовити паливні пелети майже з будь-якої сировини: тирси або деревної кори, а також відходів рослинництва: мезги і суцвіть соняшнику, кукурудзяних початків та стеблів.

Прес-гранулятор можна використовувати і для приготування комбікормів для великої рогатої худоби, птиці і т. д. Комбікорм можна виготовляти як за рекомендованими рецептами, так і за власною рецептурою. Особливо ефективний прес-гранулятор при виробництві гранул з сіна, які є цінним кормом.

Під час роботи пристрою до суміші додають масло – рослинне для кормів та технічне для палива.

На заводі визнають, що апарат -  нішевий, тому підійде не всім. В першу чергу через досить велику продуктивність – із ним повинні працювати мінімум дві людини. За зміну в 6-8 годин він може виготовити до тонни готового продукту.  До того ж і ціна, як для індивідуального використання, досить висока – коштує прес-гранулятор близько 30 тис. грн. Дехто із покупців, розповідають у ПАТ «Електромотор», прилаштовує апарат для роботи на кілька господарств, забезпечуючи їх зручним кормом та паливом для котлів.

Невідмо, чи планують на Електромоторі виготовлення аналогічної техніки для індивідуального користування. Однак поява такої в майбутньому цілком вірогідна.

Нагадаємо, Український пристрій для АПК, яким зацікавилася ООН

Ключові слова: вітчизняна техніка

Інтерв'ю
Нинішнього року Асоціацію фермерів та приватних землевласників України очолив новий президент. Ним став Віктор Гончаренко, який з 2013 р. очолював Черкаську обласну асоціацію фермерів, а з 2016 р. був одночасно також віце-президентом АФПЗУ... Подробнее
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее

1
0