Спецможливості
Новини

Країни-учасниці Транстихоокеанського партнерства продовжать роботу без США

24.01.2018
1539
Країни-учасниці Транстихоокеанського партнерства продовжать роботу без США фото, ілюстрація

Міністри 11 країн-учасниць на з'їзді в Японії домовилися підписати торгову угоду про Транстихоокеанське партнерство без участі США. Китаю серед цих країн немає.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Очікується, що 11 країн підпишуть угоду з поправками 8 березня в Чилі. В угоді беруть участь: Австралія, Бруней, Канада, Чилі, Японія, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Перу, Сінгапур і В'єтнам.

У рамках угоди планується ліквідація 98% тарифів на ринку, вартість якого становить близько 14 трлн доларів США.

Договір передбачає поглиблення економічних зв'язків між учасниками, зокрема, скорочення або скасування більшості митних зборів на товари і послуги.

Одним з пріоритетних напрямків співпраці є сільське господарство. Країни, що підписали угоду, мають намір скасувати або знизити мита на сільськогосподарську продукцію. Серед найбільших країн-експортерів сільгосппродукції до складу ТТП увійшли Канада і Австралія, які впевнено завойовують ринки експорту пшениці в країнах-учасницях ТТП, серед найбільших країн-імпортерів - Японія.

Загальний обсяг торгівлі в 2016 році в рамках ТТП становив $ 356 млрд.

Угоду, яка охоплює 40% світової економіки, було підписано в лютому 2016 року 12 державами, включаючи США. Аналітики оцінюють економічний сенс ТТП в спробі стримати зростання впливу Китаю в тихоокеанському регіоні.

Інтерв'ю
Фінансування по-новому. Як міжнародний бізнес допомагає малим та середнім агрогосподарствам України втриматися на ногах у надскладних умовах. Будьмо відвертими: українських фермерів ніхто особливо не «балував» пільговими умовами співпраці... Подробнее
Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, англ. IFC) - міжнародний фінансовий інститут, що входить у структуру Світового банку. Штаб-квартира організації знаходиться у

1
0