Спецвозможности
Новости

Коли негода — не перешкода

05.06.2008
651
Коли негода — не перешкода фото, иллюстрация

Їдучи на День поля, через усю Україну, яка потерпала страждала від невщухаючих злив, не раз з’являлися думки: “Куди їдемо? Що за таких умов демонструватиметься на полі?” Та побачене на полі “Нунемсу” відразу ж розвіяло всі сумніви: ділянки з томатами, цибулею, морквою вражали своїм здоровим виглядом та милували око багатим урожаєм. І це ще раз підтверджувало: високоякісне насіння, дотримання всіх елементів технології вирощування (особливо актуальним був цього року захист від хвороб та шкідників), ретельний догляд — це саме ті складові, що гарантують, попри всілякі погодні негаразди, щедрий урожай та сталі прибутки.
Оскільки саме в Україні розташований Маркетинговий центр компанії країн СНД, у Тарасівці нинішнього року вельми представницькою була делегація із країн Середньої Азії, Молдови та Росії.


Олександр Буйволюк,
менеджер  компанії
“Нунемс”


Ознаками цьогорічного Дня поля стали погані погодні умови та інтернаціоналізм (як ніколи, було багато гостей із-за кордону).
На тлі несприятливих погодних умов досягнуті результати на демонстраційному полі видавались ще більш значущими, аніж ті, що отримано за набагато кращих погодних умов минулого року. Я сам приємно здивований та радий досягнутим результатам на культурах, які погано витримують такі несприятливі погодні умови, які склалися нині. І це яскраве свідчення пластичності та високого потенціалу гібридів та сортів “Нунемсу”.
Сьогодні тут, на семінарі, доволі велика делегація представників Казахстану, Киргизької республіки та Узбекистану. 99% гібридів та сортів, що їх пропонує “Нунемс”, добре придатні для вирощування в умовах Середньої Азії. Проте високотоварне виробництво овочів у країнах Середньої Азії перебуває у стадії відродження після тривалого застою, тому овочівники цих країн з великим інтересом приїздять до України, на полях якої все частіше вирощують овочі за інтенсивними прередовими технологіями.
 
Жиргалбек Масаєв,
агроном (Киргизька республіка)


До недавнього часу в нашій країні вирощували овочі переважно з насіннєвого матеріалу російської та місцевої селекції. Та два роки тому ми вперше познайомилися з компанією “Нунемс” і її продукцією. І відразу переконалися: насіння голландської селекції вирізняється з-поміж інших своєю якістю. Витрати на придбання цього насіння окуповуються на всі “сто” в урожаї — і за строками висівання, і за товарним виглядом та смаковими якостями продукції, і за призначенням. Так, наприклад, сьогодні у нас в Киргизстані більшість кавунів та томатів промислового призначення  вирощують саме з насіння голландської селекції від компанії “Нунемс”.
За зразком цих полів ми організували і в себе поля, на яких пропагуємо високотоварне насіння, передові технології вирощування. Наше головне завдання — переконати фермерів, що лише високоякісне насіння та суворе дотримання технологій вирощування зможуть забезпечити сталі прибутки.


Георгій,
компанія “Ака-Ука”,
 Узбекистан


Ось уже 6 років поспіль працюємо з “Нунемсом”. І ця  спільна робота дає свої результати. Поступово поля Узбекистану “підкорюють” гібриди та сорти овочевих культур іноземної селекції, переважно голландської. І не останнє місце серед них посідають кавуни, томати, огірки (як для відкритого, так і закритого грунту) саме компанії “Нунемс”. Останнім часом набирає обертів виробництво коренеплодів — буряків, моркви. Є попит на цю продукцію як на внутрішньому ринку, так і для експорту.
Ми з великим задоволенням беремо участь у таких Днях поля, як цей. Адже це чудова нагода побачити нові сорти та гібриди, технології (наприклад, дуже актуальне для нас краплинне зрошення, яке в Узбекистані тільки з’являється) та просто поспілкуватися  з людьми, що займаються подібним бізнесом. Спільні проблеми, шляхи їх вирішення... Тут є чому повчитится.
До речі, 4 серпня такий самий День поля відбувся у нас, у Ташкенті.

Интервью
Марина Чулаєвська, старший тренер Association4U
Сейчас Украина на пути имплементации Соглашения об ассоциации с Европейским союзом - документа, определяющего план реформ на ближайшие 10 лет. Это соглашение - большой рамочный документ, касающийся
Максим Тарапата
Украина является лидером по экспорту растительного масла. Один из перспективных рынков для украинского масла – КНР, на котором интерес к подсолнечному маслу постоянно растет. Какие сложности ожидают украинских импортеров, рассказал Максим... Подробнее

1
0