Спецвозможности
Новости

DuPont Pioneer: 90 років довіри, інновацій та якості

08.04.2016
958
DuPont Pioneer: 90 років довіри, інновацій та якості  фото, иллюстрация

Міжнародна насіннєва компанія DuPont Pioneer 17 березня 2016 р. провела IX Медіа Клуб з журналістами аграрної галузі України. Головною темою цієї зустрічі, приуроченої до 90-річчя заснування компанії, стало розкриття місця гібридизації в історії компанії, фінансової ефективності бренда та основних факторів успіху DuPont Pioneer.

А от словом, що найчастіше звучало під час зустрічі, було «довіра». Саме довіра, адже це поняття лежить в основі всієї філософії бізнесу компанії ось уже понад 90 років — довіри до своїх продуктів, довіри до свого персоналу, довіри фермерів усього світу до продукції компанії. 

 

У 1926 році, коли Генрі 

А. Уоллес, майбутній міністр сільського господарства та віце-президент Сполучених Штатів, заснував підприємство, що пізніше стало зватися «Хай-Бред Корн Компані», гібридизація кукурудзи була ще на початковому етапі. У перший рік новостворена компанія виробила близько 25 т насіння й тим самим започаткувала період постійного зростання.  У кінці 30-х років компанія Pioneer значно розширила свою діяльність і згодом  стала одним із лідерів з продажу гібридного насіння кукурудзи в усьому світі. Саме гібридна кукурудза селекції Pioneer стала першою, яку почали імпортувати в СРСР (після візиту Микити Хрущова до США у 1959 році).

Під час заходу Паоло Барбієрі, регіональний директор DuPont Pioneer по Європі, детально розповів про основні етапи створення компанії та найважливіші події, що стали невід’ємною частиною її історії. «Бренд Pioneer вже 90 років ефективно співпрацює з поколіннями лояльних клієнтів. Ми пишаємося тим, що успіх нашої компанії зростає завдяки інноваціям і високій якості продукції (наразі сортова чистота пропонованого компанією насіння становить 98% і більше), — зазначив Паоло Барбієрі. — Робити правильно — частина нашої ідентичності, адже ми розуміємо, що наш успіх залежить від успіху наших клієнтів. Тому ми завжди прагнемо співпрацювати чесно та відкрито з усіма зацікавленими сторонами, включаючи клієнтів, ділових партнерів, співробітників та інвесторів». Він також відмітив, що Україна посідає важливе місце в бізнесі компанії (близько 5% її глобального бізнесу припадає саме на Україну), адже наразі наша країна — один із найбільших ринків кукурудзи та соняшнику, і частка насіння DuPont Pioneer на ньому становить 15% і щороку зростає. В Україні побудовано один із найсучасніших насіннєвих заводів компанії у світі (наразі 50% пропонованого в країні компанією гібридного насіння кукурудзи виробляють в Україні), працює група дослідників, яка вивчає і виводить нові сорти, пристосовані до вирощування в мінливих кліматичних умовах з урахуванням вимог національних агровиробників (висока врожайність та стійкість до стресових умов, зокрема до посухи та «атак» вовчка) тощо.

У своєму виступі Володимир Андрущенко, менеджер з агрономічної підтримки DuPont Pioneer Україна, детально описав процес народження гібрида, основні етапи та методи селекції гібридів Pioneer. 

Олена Дуніна, директор DuPont Pioneer Україна, поділилася своїм баченням довіри як фактору економічної ефективності та розповіла про фінансові інструменти довіри до Pioneer, серед яких — постачання продукції, що приносить високий і стабільний прибуток фермерам, зручне ціноутворення з мінімізацією валютних ризиків, надання відстрочки оплати на період аграрного сезону з гнучкими умовами (понад 90% клієнтів компанії отримують відстрочку платежів у тій чи іншій формі), переведення частини знижок із післясезонних на передсезонні, прийняття банківських гарантій та векселів, продовження програми планування «Піонер Плюс». Керівник українського підрозділу поділилася рецептом фінансової успішності компанії: «Клієнти довіряють нашій компанії, тому що почувають себе у повній фінансовій безпеці, що надзвичайно важливо у складних економічних умовах. Зокрема, цього року DuPont Pioneer зафіксувала ціни у гривні на всі гібриди — як вироблені в Україні, так і імпортовані. Наші продукти гарантують прибуток, а співпраця з DuPont Pioneer відбувається на взаємовигідних умовах. Це ще раз підтверджує той факт, що саме довіра є ознакою здорової організації та рушійною силою бізнесу».

Під час свого виступу Роман Нижник, керівник департаменту продажів і маркетингу DuPont Pioneer Україна, розповів, що компанія працює пліч-о-пліч із клієнтами по всій території України, оперативно реагуючи на їхні запити, гарантуючи індивідуальний підхід та постійний супровід завдяки професійній команді агрономів (наразі у штаті компанії їх 80). Протягом багатьох років продукція DuPont Pioneer незмінно користується високою довірою серед аграріїв, про що вони самі розповіли у ролику, продемонстрованому під час виступу. 

Нагадаємо, що Медіа Клуб DuPont Pioneer заснований у березні 2014 року і є унікальним майданчиком для прозорої комунікації між спікерами компанії та представниками засобів масової інформації. Експерти DuPont Pioneer надають аналіз ситуації на насіннєвому ринку України, відмічають ключові тенденції та інформують про діяльність компанії, ведучи відкритий діалог між бізнесом і суспільством.  

Ключевые слова: DuPont Pioneer

Интервью
Теплица
Современная жизнь диктует необходимость ИТ- модернизации отечественных агропредприятий, однако пока что новейшими технологиями владеет лишь десятая часть предприятий.  
Немец Дитрих Трайс уже 20 лет живет и работает в Украине. За это время он привел в страну инвесторов, которые вложили сюда десятки миллионов долларов. В последние годы господин Дитрих работал директором агрофирмы сначала у одного, потом у... Подробнее

1
0