Спецвозможности
Новости

Як на 1 га лікарських трав заробити 300 тис. грн

16.03.2020
646
Як на 1 га лікарських трав заробити 300 тис. грн фото, иллюстрация

Українські лікарські трави в Європі активно купують фармацевтичні компанії, за наявності сертифікатів.

З одного гектару можна заробити близько 300 тис. грн, повідомляє сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська Країна».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Facebook «ФК». 

Зазначається, що вітчизняний подорожник, волошка, а також чорниця і квіти ромашки користуються найбільшим попитом в іноземців.

«Цінуються трави зі Львівщини та Полтавщини, бо ці області вважають найбільш екологічно чистими. Найменш цінні — з Київщини та Харківщини.

Аби навчитися правильно сушити лікарські рослини, їздив на спеціальні курси в Австрію та Польщу, двічі на рік проходжу сертифікацію продукції. Без сертифікації не зможу продавати трави за кордон. Найбільше купують Німеччина, Польща, а також Велика Британія», — розповідає фермер Дмитро Кубарін.

Він також стверджує, що на гектарі лікарських трав можна отримати 300 тис. грн прибутку.

Однак на початку потрібно вкласти близько $50-100 тис. Окупиться бізнес за два роки.

 

Интервью
Как мы уже писали, органическая продукция в целом остается достаточно узкой нишей аграрного рынка. В значительной степени - из-за риска выращивания и сбыта. Однако есть ниши, где органическая продукция уверенно находит сбыт, по крайней... Подробнее
Ірина Кухтіна
О необходимости объединения производителей ягод, львиная доля которых в Украине выращивается единоличниками и домохозяйствами, говорят уже давно. В прошлом году такая ассоциация - «Ягідництво України» - была зарегистрирована. Редакция... Подробнее

1
0