Спецможливості
Новини

У ДПЗКУ змінили підходи в системі закупівель

06.04.2017
1047
У ДПЗКУ змінили підходи в системі закупівель фото, ілюстрація
ДПЗКУ робить акцент на пряму співпрацю з сільгоспвиробниками, причому перевага віддається малим і середнім фермерським господарствам

Основну частину прибутку ДПЗКУ формує трейдинговий напрямок, тому з нарощуванням експортних поставок, відповідно, збільшуються і доходи компанії. З 2016-му фінансовий результат від торговельної діяльності склав 797 млн ​​грн, тобто приблизно 95% загальної операційного прибутку корпорації. Крім того, завдяки зростанню обсягів реалізації готової продукції та оптимізації витрат, в корпорації збільшили маржинальність експортних поставок.

На забезпечення ефективної діяльності зробили певний вплив і комплексні зміни, впроваджені в компанії. Перш за все, були змінені підходи в системі закупівель. Про це розповів в.о голови правління «Державної продовольчо-зернової корпорації України» Олександр Григорович, пише propozitsiya.com з посиланням на latifundist.com

За його словами, зараз робиться акцент на пряму співпрацю з сільгоспвиробниками, причому перевага віддається малим і середнім фермерським господарствам. "Для розвитку такого партнерства в грудні минулого року ми підписали відповідний Меморандум з Аграрним союзом України", - уточнив спікер.

На даний момент частка сільгоспвиробників в структурі закупівель ДПЗКУ досягає 70% (проти 21% за минулий період). За словами О. Григоровича, для корпорації пряме співробітництво з фермерами є також запорукою прозорості закупівель та гарантованого повернення ПДВ - на сьогодні корпорації вже відшкодовано 607 млн ​​грн податку на додану вартість.

Крім того, останнім часом в ДПЗКУ багато уваги приділяється філіям, їх розвитку та підвищенню конкурентоспроможності.

Також активізувалася роботу Ради директорів, засідання якої кожен раз проходять на одному з підприємств корпорації - обговорюються показники діяльності в цілому і по кожній філії окремо, спільно визначаються напрямки для подальшого розвитку, формується план дій щодо вирішення проблемних питань, опрацьовуються проекти з модернізації та технічного переоснащення. Результат такої командної роботи - зменшення кількості збиткових підприємств. До того ж, була оптимізована кадрова політика.

Все це є частиною комплексної стратегічної програми ДПЗКУ на 2017 рік, яка буде включати в себе і проекти з розвитку персоналу, і програму модернізації підприємств, і реалізацію проектів корпоративної соціальної відповідальності.

Інтерв'ю
Директор фірми "Скок Агро" Сергій Скок
Керівник стартапу, у якого вже з’явилося двоє конкурентів, - про важливість моніторингу ущільнення грунту, еволюцію методів вимірювання ущільнення і боротьбу з останнім.    - Ваш стартап «Скок Агро» зосередився на вдосконаленні методів... Подробнее
Наталія Гордійчук, засновниця компанії "Агрітема"
"Агріте­ма" своїми біорішен­ня­ми кар­ди­наль­но змінює підхід до зем­ле­роб­ст­ва. Про біоінно­вації, які по­над 10 років компанія на­дає аг­раріям, розповідає засновниця — Наталія Гордійчук.

1
0