Спецможливості
Новини

Проблемами зрошення земель в Україні займатиметься нове відомство

10.03.2021
650
Проблемами зрошення земель в Україні займатиметься нове відомство фото, ілюстрація

Державне агентство водних ресурсів передасть відновленому Міністерству аграрної політики та продовольства функції зрошення та осушення земель, повідомляє Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів, якому підпорядковується Держводагентство.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на unian.

«Мінприроди починає процес «перезавантаження» водної політики та Держводагентства. Нова концепція розвитку посилить водний менеджмент і зробить його націленим на досягнення екологічних цілей, поліпшення стану вод і протипаводковий захист», — цитує прес-служба міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Романа Абрамовського.

Зазначається, що тепер Держводагентство позбудеться невластивих для нього функцій і стане повністю орієнтованим на впровадження водної політики за інтегрованим принципом із застосуванням кліматично стійких підходів до управління водними ресурсами.

«Зрошення та осушення — функції, які є важливими для забезпечення продовольчої безпеки країни, перейдуть до Міністерства аграрної політики та продовольства України», — сказано в повідомленні.

За інформацією прес-служби, Держводагентство затверджуватиме правила і регулювати режими роботи водосховищ, водойм і використання водних ресурсів в умовах кліматичних змін і маловоддя. Для зменшення негативних наслідків повеней і управління ризиками затоплення агентство буде впроваджувати протипаводковий захист.

«Нарешті, водний менеджмент стане ефективним. Водна політика буде формуватися на принципах Водної рамкової директиви ЄС», — зазначили в Міністерстві.

Інтерв'ю
Коротенька замітка на propozitsiya.com про бажання компанії Nestle купувати в Україні сушені овочі досі утримує абсолютний рекорд переглядів на сайті. Прояснити специфіку цього ринку і застосовуваних тут технологій ми попросили... Подробнее
По мірі того, як Україна виходить у світові лідери з експорту меду, зростає інтерес до бджільництва. Водночас пасічники скаржаться на низькі ринкові ціни. Віце-президент Спілки пасічників України Володимир Дмитрук у цій ситуації радить... Подробнее

1
0