Спецвозможности
Новости

Окупанти грабують завод по виробництву олії

09.05.2022
289
Окупанти грабують завод по виробництву олії фото, иллюстрация

Російські загарбники викрадають українську продукцію з тимчасово захоплених територій Запорізької області, цього разу їхньої черговою жертвою став Пологівський олійноекстракційний завод.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової.

Підприємство готувало олію для відвантаження іноземним партнерам, які вже відчувають нестачу високоякісної української продукції. Але зараз цю продукцію вивозять окупанти.

Україна є найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії. З початку російської воєнної агресії експорт зупинився. У Європі вже готуються до дефіциту цього продукту.

«Викрадення продовольства з окупованих територій є порушенням Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни та воєнним злочином згідно зі статтею 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду. 

Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини рф в Україні», — закликала Людмила Денісова.

До російської окупації Пологівський олійноекстракційний завод був одним з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Пологівського району.

Интервью
Насколько важно заботиться о качестве зерна? Что такое нотификации и почему их стоит бояться Украине? Какие болезни зерновых являются угрозой для имиджа украинской сельхозпродукции propozitsiya
Каждый сезон выращивания овощей для производителей не бывает легким и на 100% прогнозируемым. В частности, в последние годы значительно возросла активность вредителей на овощных культурах. Угрозу со стороны чешуекрылых чувствуют даже на... Подробнее

1
0