Спецможливості
Новини

Один із заводів Фірташа відновлює виробництво мінеральних добрив

02.03.2020
932
Один із заводів Фірташа відновлює виробництво мінеральних добрив фото, ілюстрація

На Сєвєродонецькому об'єднанні "Азот" розпочато підготовчі роботи із запуску цехів виробництва аміаку і карбаміду.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на "Економічну правду".

Потужність цеху виробництва аміаку 1-А, що запускається, становить 1700 т/добу, цеху виробництва карбаміду — 1200 т/добу.

"За хорошого сценарія ми плануємо в березні випустити близько 39 тис. тонн аміаку, 31 тис. тонн карбаміду, 49,6 тис. тонн аміачної селітри", — підкреслив Леонід Бугаєв, глава правління ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот".

Цехи аміаку і карбаміду були зупинені у вересні 2018 року.

У березні 2019 року Сєвєродонецьке об'єднання "Азот" відновило випуск аміачної селітри та КАС на давальницькому аміаку. В результаті в 2019 році було випущено 384,09 тис. тонн мінеральних добрив.

Повідомляється, що в березні 2020 року на підприємстві буде відновлений повний технологічний цикл, коли з природного газу буде вироблятися свій аміак, а вже з аміаку — інші види добрив (аміачна селітра, КАС, карбамід).

Зазначається, що відновлення заводом виробництва добрив і збільшення завантаження потужностей стало наслідком введення Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі заходів щодо захисту українського ринку від імпорту добрив за демпінговими цінами.

"Проблема демпінгу не вирішена до кінця, тому що ми бачимо, що імпортери з РФ продовжують заводити добрива за різними схемами через інші юрисдикції і дуже елегантно обходити ембарго", — заявив Бугаєв.

 

Ключові слова: добрива, аміак, карбамід

Інтерв'ю
В успіху спільної праці компанії зазвичай вагома частка належить її очільникові й натхненнику, який зміг згуртувати команду однодумців, націлених на досягнення бажаного результату. Таким є Ярослав Чабанюк — людина, добре знана в широких... Подробнее
Кооперація в агросекторі – це забезпечення зайнятості та соціальної інтеграції.  У світі кооперативи є елементом самодопомоги і отримують преференції від держави. 

1
0