Спецможливості
Новини

Corteva Agrisciences запропонує в Україні цифрові інновації

13.06.2019
908
Corteva Agrisciences запропонує в Україні цифрові інновації фото, ілюстрація

7 червня в ході виставки «АГРО 2019» представники компанії Corteva Agrisciences дали прес-конференцію у зв’язку з початком повноцінного функціонування компанії як самостійної одиниці, що ознаменувався виходом акцій компанії на Нью-Йоркську фондову біржу 3 червня. Місцем прес-конференції був обраний павільйон компанії на провідній аграрній виставці України не випадково: Corteva Agrisciences виступила її генеральним спосором. Про це пише propozitsiya.com.

«Завершився процес об’єднання DuPont та Dow Chemicals з метою майбутнього розвитку», - прокоментував ситуацію керівник бізнесу Corteva Agrisciences у Східній Європі Сергій Харін. «Мета об’єднання – збагачувати життя виробників і споживачів майбутніх поколінь, базуючись на наших інноваціях», - додав він.

Об’єднання зусиль двох гігантів агробізнесу дає змогу вкладати в інновації колосальні кошти: приблизно $100 млн щодня інвестується в розробки у сфері ЗЗР, і ще стільки ж – у насінництві. Завдяки цьому вдалося створити широкий асортимент препаратів, які дають змогу аграріям вирішити найрізноманітніші проблеми. Так, лише в Україні Corteva Agrisciences пропонує близько 40 д. р. і півсотні формуляцій, третина з яких – запатентовані розробки компанії.

Окрім ЗЗР і насіння Corteva Agrisciences пропонує інновації і в цифровій сфері. Так, придбавши американську компанію Granular, яка спеціалізується на цифрових рішеннях для АПК, Corteva Agrisciences зараз адаптує мобільні додатки, які вже успішно працюють у Північній Америці та Західній Європі, для українського ринку. Наприклад, рішення, випробуване у США, котре тепер адаптують до українських реалій, включають 2 великих блоки: робота з CRM (базами даних, в т. ч. клієнтів і постачальників) та аграрні технології. Крім того, вдосконалюється програма Insecta, яка використовувалася ще компанією Pioneer, що увійшла до складу Corteva Agrisciences, покликана допомогти аграріям спрогнозувати розвиток шкідників і порекомендувати оптимальні препарати та терміни обробки на основі даних цифрових метеостанцій та супутникового моніторингу полів. «У нас є цілий парк дронів і польова команда, що за допомогою безпілотників здійснює моніторинг полів та розробляє відповідні рекомендації», - додав Сергій Харін.

Доступ до цифрових додатків уже отримали фахівці компаній «Кернел» та «Агропросперіс», однак, за словами С. Харіна, його можуть отримати всі, господарства, які працюють з Corteva Agrisciences.

Інтерв'ю
Ольга Вергелес, менеджер проекту CUTIS
Верховна Рада України 14 березня ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Канадою. Тепер, щоб угода набрала чинності, її має підписати президент України, а також остаточно ратифікувати Сенат і
Протягом останніх років соняшник в Україні — одна з найбільш рентабельних культур, яка для багатьох аграріїв є запорукою економічного добробуту. Саме тому Україна — один із найбільших виробників соняшнику та провідний експортер... Подробнее

1
0