12 жовтня 2017

CR Revelation від New Holland — орієнтир у зернозбиральній техніці

Провідний виробник сільськогосподарської техніки, компанія New Holland, закріпила позиції світового лідера в сегменті зернозбиральних комбайнів найпотужнішого класу з оновленням серії машин CR Revelation. Нова серія зернозбиральних комбайнів порівняно з попередньою зазнала ряд змін та вдосконалень, серед яких слід відмітити: вдосконалення системи регулювання подачі зернової маси, системи обробки незернової частини врожаю та підвищення потужності двигунів. Ці машини мають продуктивність збирання врожаю абсолютно нового рівня, адже їхня пропускна здатність зросла в межах 10%.

Презентація та демонстрація в роботі зернозбирального комбайна CR Revelation відбулась на базі компанії «Полетехніка», яка є офіційним дилером New Holland в Україні. Слід зазначити, що офіційне представлення нової серії зернозбирального комбайна відбудеться у рамках виставки «Агрітехніка 2017», проте українським аграріям компанія надала можливість оцінити новинку раніше.

Цього року компанія New Holland Україна офіційно святкує 20-річчя успішної роботи свого представництва в Україні. Яскравим підтвердженням ефективності синьо-жовтої техніки є той беззаперечний факт, що вже чотири роки поспіль компанія New Holland є лідером з реалізації зернозбиральних комбайнів і тракторів на території нашої держави.

 

Нова серія зернозбиральних комбайнів порівняно з попередньою отримала низку нових функцій та опцій, які насамперед підвищимуть продуктивність комбайна, ефективність обмолоту та якість отриманого зерна.

 

Зміни, які варті уваги

 

Раніше компанія в базовій комплектації пропонувала лише механічне регулювання положення кута нахилу жатки відносно землі (від -6 до +6°). Новий зернозбиральний комбайн тепер має гідравлічну систему регулювання положення жатки для прискорення процесу налаштування машини до роботи. До того ж налаштування відбувається з кабіни комбайна.

Для збільшення інтенсивності подавання хлібної маси до роторів також установлений спеціальний бітер з великими планками, який виконує функцію каменевловлювача перед роторами. Щодо системи обмолоту, то тут інженери компанії New Holland доклали чимало зусиль для того, аби нова серія комбайнів дійсно була кращою з кращих у збиранні зернових культур.

Для полегшення проходження хлібної маси та, як наслідок, зниження витрат пального, було розширено простір (на 10 мм) між роторами та кришками, які їх закривають у верхній частині. Це дало змогу збільшити простір між цими двома конструктивними елементами, що позитивно впливає на продуктивність комбайна та сприяє ефективному подоланню пікових навантажень на ротор.

Аби не знижувалась інтенсивність впливу роторів на хлібну масу та щоб можна було вимолотити культуру до останньої насінини, нова серія зернозбиральних комбайнів оснащена системою дистанційного регулювання положення активаторів роторів. Така система плавно та надзвичайно точно керує подання зернової маси з потрібним прискоренням (регулювати час проходження маси вздовж роторів), що, своєю чергою, коли умови збирання змінюються, налаштовує систему обмолоту якнайоптимальніше й, відповідно, знижує енергозатрати на привід ротора та дає змогу отримати зерно високої якості. Її пропонують в якості додаткової опції на чотири старші моделі серії, оснащені роторами діаметром 560 мм, для додаткового підвищення продуктивності роботи. За правильного налаштування активаторів щодо умов збирання можна досягти зниження витрат потужності на привід роторів до 70 к. с.

 

Функція дистанційного повернення підбарабань у робоче положення теж збільшує продуктивність роботи комбайна, суттєво зменшуючи час простоїв у разі забивання роторів. Завдяки цій функції  значно прискорюється та спрощується відновлення роботи підбарабань: оператор повинен лише розвантажити ротори, зупинити комбайн, автоматично повернути підбарабання в робоче положення й продовжувати збирати врожай, заощаджуючи 20–30 хвилин свого часу порівняно з тим, якби він робив це вручну.

Крім того, на три топові моделі ряду встановлено ротори Twin Pitch Plus зі збільшеною кількістю молотильно-сепарувальних елементів, які оснащені 75-міліметровими билами, що значно покращує енергоефективність: від 20 кВт на CR8.90 до 28 кВт на старшій моделі серії — CR10.90.

 

Комбайни нової серії CR мають нову систему обробки незернової частини врожаю, яка ще ретельніше подрібнює солому та рівномірно розподіляє її на більшу ширину.

Повністю було переглянуто конструкцію розкидача полови: тепер він оснащений запатентованою повітряною системою подачі матеріалу, що змінила систему класичної конструкції, на роботу якої впливали сторонні фактори. Ширина розкидання зросла до 13,7 м, а її регулювання проводять дистанційно з кабіни комбайна. Зазнала змін і вже відома своєю високою ефективністю система розкидання соломи та полови Opti-Spread™: потужність гідромоторів її приводу збільшено на 25%, а в оснащені з'явились V-подібні лопатки та скребки. У результаті ширина розкидання досягла 13,7 м, зросла рівномірність розподілу розкиданої маси та підвищилась зносостійкість системи.

 

Нова кольорова гама всередині комбайна та його верхньої частини ззовні покращує видимість точок технічного обслуговування та самої машини в полі.

Основна рама, скатна дошка та сепарувальні решітки відтепер фарбують у жовтий колір, що покращує огляд решітного стану. Колір зернового бункера також змінили на жовтий для покращення видимості з кабіни та зручності візуальних перевірок якості зерна оператором за будь-яких умов роботи.

Слід також зазначити, що базова комплектація зернозбиральних комбайнів нової серії CR Revelation оснащена датчиками оцінювання врожайності та вологості зерна. Відповідно, таку інформацію в подальшому можна використати для складання карт урожайності.

 

Найпотужніші комбайни в галузі отримали двигуни потужністю до 700 к. с.

CR10.90 — найпотужніший зернозбиральний комбайн у світі, який встановив світовий рекорд зі збирання врожаю, намолотивши найбільше пшениці за 8-годинну робочу зміну, в черговий раз підняв планку продуктивності роботи завдяки збільшенню потужності його двигуна на 50 к. с. Максимальна потужність цього найбільшого комбайна в галузі тепер сягає 700 к. с., що забезпечує  небачену раніше ефективність та продуктивність збирання всіх культур.

CR8.80 — найбільша модель цієї серії серед оснащених роторами діаметром 430 мм машин також має сильніший двигун з максимальною потужністю 517 к. с., завдяки якому є найпотужнішим зернозбиральним комбайном з вузькою рамою серед представлених на ринку.

За потреби нову серію CR Revelation можна вкомплектувати гусеничними рушіями Smarttrax™ із системою Flex та підвіскою Terraglide™.

Система Flex — це дві пари з'єднаних між собою опорних катків, які можуть нахилятись в обидві сторони у горизонтальній та мають вільний хід у вертикальній площинах, забезпечуючи відмінне копіювання поверхні ґрунту гусеницями.

Ці системи та функції у поєднанні з іншими удосконаленнями забезпечують підвищення продуктивності роботи комбайнів серії CR Revelation в межах 10%.

YouTube Video
Banner
Banner

Читайте також

Banner

Інтерв'ю

Banner

ТОП новин за тиждень

0,01% річних — ALFA Smart Agro та провідні банки України оновили умови агрокредитів
20 листопада 2020

0,01% річних — ALFA Smart Agro та провідні банки України оновили умови агрокредитів

Чотири провідні банки України — Raiffeisen Bank Aval, ОТП Банк, ПроКредит Банк та Альфа-Банк — пропонують аграріям фінансування на купівлю продуктів ALFA Smart Agro на більш вигідних умовах.
Агробізнес 4.0 має на увазі масове впровадження кіберфізичних систем у виробництво (промисловість 4.0), обслуговування всіх людських потреб, таких як праця і дозвілля
6 липня 2017

Агробізнес 4.0 і його наслідки для України

Farming 4.0 або Агробізнес 4.0 - нова тема для дискусії в світовому аграрному співтоваристві.

Ціни на зерно в Україні на 17 лютого 2025 року: аналіз та зміни
17 лютого 2025

Ціни на зерно в Україні на 17 лютого 2025 року: аналіз та зміни

Станом на 17 лютого 2025 року середньозважені закупівельні ціни на зернові та олійні культури в Україні залишаються відносно стабільними.

Жнива-2025: старт може зміститися через примхи погоди
30 травня 2025

Жнива-2025: старт може зміститися через примхи погоди

Жнива озимої пшениці в Україні цього року почнуться з відхиленням від звичних термінів.

Земля в Україні подорожчала: скільки коштує гектар
14 лютого 2025

Земля в Україні подорожчала: скільки коштує гектар

З липня 2021 року в Україні діє відкритий ринок землі, який дозволяє продавати та купувати земельні паї.

Ціни на ячмінь в одеських портах знижуються
13 червня 2025

Ціни на ячмінь в одеських портах знижуються

За даними аналітиків, з початку поточного тижня цінова ситуація в портах Великої Одеси в секторі фуражного ячменю врожаю-2025 почала розвиватись у знижувальному тренді.

Banner

Наші партнери