Спецвозможности
Новости

Україна пропонує Лівану купити ячмінь та борошно з арештованого судна

03.08.2022
290
Україна пропонує Лівану купити ячмінь та борошно з арештованого судна фото, иллюстрация

Україна запропонувала Лівану придбати крадений в Україні ячмінь та пшеничне борошно, яке вкрали окупанти та транспортували на сирійських суднах, повідомило посольство України в Лівані.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

За погодженням з власниками продукції в Україні на борту, а також, щоб уникнути псування награбованого зерна та збереження його в Лівані, посольство України запропонувало уряду Лівану придбати продукцію, що є на борту, за такими цінами: борошно пшеничне 350 доларів за тонну, ячмінь 180 доларів за тонну.

Зазначається, що ціни вдвічі нижчі за ринкові.

Раніше Ліван наклав арешт на судно, завантажене ячмінним та пшеничним борошном, на час розслідування походження вантажу, яке могло бути викрадено російськими окупантами в Україні. Посол України повідомив президенту Лівану, що 27 липня у порт Тріполі зайшло сирійське судно, яке було завантажено ячменем, вивезеним з окупованих територій України. 

Интервью
  Органическое земледелие в сочетании с пчелоопылением - новый перспективный тренд в сельском хозяйстве. Не отстают от мировых тенденций и украинские аграрии. Компания “Агроинвест Холдинг” рискнула и запустила пилотный проект по... Подробнее
Елена Березовська, президент общественного союза «Органическая Украина»
Общественная Союз производителей органических сертифицированных продуктов «Органическая Украина» был создан в 2012 году. Ее инициаторами стали шесть предприятий, которые производили молоко, бакалею,

1
0