17 квітня 2017

Вийшов квітневий номер журналу «Пропозиція»

Читайте в номері:

Міжнародні дні поля 2017 – відтепер в Україні! Після успішного експорту інноваційної концепції DLG-Feld у Польщу, Туреччину, Румунію та РФ 21–23.06.17 відбудуться перші International Field Days Ukraine.

Експерт-тест: Робота без забивання. Розбираємося в секретах конструкцій дискових борін провідних вітчизняних і закордонних виробників.

Ротаційні борони – багатофункціональність, висока продуктивність та екологічність. Завдання цього обладнання – розпушування поверхневого шару грунту, кришіння брил і грудок, часткове вирівнювання мікрорельєфу, перемішування грантових шарів між собою, грунту з добривами та боронування грунту.

Екскурс у світ вітчизняного сільгоспмашинобудування: сучасні пропозиції техніки для грунтообробітку. Довгі роки конкуренції з навалою імпортної сільгосптехніки витримали не всі вітчизняні сільгоспмашино будівники. Хто залишився на плаву і готовий до бою?

Коли кукурудза «кидається» качанами. Цікава ситуація у виробника з Полтавщини. Намагаємося зарадити.

Ягідний бум триває. В останні роки ця галузь АПК розвивається чи не найдинамічніше. Аналіз ринку: реалії, проблеми, перспективи.

Як господарюється фермерам в Айові. Щоб отримувати незначні прибутки фермерам Айови доводиться докладати неабияких зусиль, щоб підтримувати високу репутацію свого штату як світового зернового продуцента.

Сортовий арсенал сої на 2017-й рік. У Держреєстрі сортів поповнення – 19 нових сортів, із яких 11 української та 8 зарубіжної селекції.

Кращі гібриди соняшнику-2017. Короткі характеристики 67 новинок Держреєстру.

Фактори впливу на виробництво зерна озимої пшениці в Україні. Держава володіє значним генетичним потенціалом сучасних вітчизняних сортів озимої пшениці, але, на жаль, його використовують лише на 30-40%.  

Формування продуктивності колоса в зернових. Середня врожайність пшениці озимої продовжує зростати. Проте цей показник значно нижчий, порівняно з врожайністю в провідних державах-експортерах.

Види та причини вилягання кукурудзи – як їм запобігти. Проблема пов`язана з різною адаптивністю новостворених кукурудзяних гідбридів до конкретних умов у різних грунтово-кліматичних зонах України.

Проблема кислих грунтів: рішення є! За оцінками фахівців, грунтів із підвищеною кислотністю в Україні понад 10 млн га. Науковці знайшли цікавий варіант їх нейтралізації.

Калімаг як комплексне добриво. Потребу рослин у кальції і магнії можна покрити, застосувавши добрива з вмістом кальцію або вапнякові меліоранти.

Картопля: як посадиш – так і збереш. Науковий підхід до традиційного картоплесадіння.

Особливості захисту посівів кукурудзи від однодольних видів бур`янів. У зв`язку зі змінами погодних умов та технологічними особливостями вирощування кукурудзи відмічається зміна структури забур`яненості посівів культури.

«Найперші» хвороби кукурудзи. Представлено хвороби кукурудзи, які проявляються на початкових етапах росту та розвитку культури.

Підгризаючим совкам – надійний заслін! Чисельність цієї групи шкідників в агроценозах України залишається на високому рівні, тож треба завжди планувати проведення захисних заходів.

Прогноз розвитку хвороб на ріпаку озимому та ярому 2017 року та заходи їхньої профілактики. Своєчасне та якісне виконання наведених заходів істотно обмежує поширення і розвиток захворювань.

Шкідливість комах у плодовому саду. Головним у догляді за плодовими насадженнями є постійний моніторинг розвитку шкідливих організмів і вчасне та якісне проведення захисних заходів.

Ранньовесняний захист плодових культур. Усі заходи спрямовано на захист дерев від сонячно-морозних опіків і зимуючих стадій шкідників і хвороб.

Секатори – досконалість без меж. Конструкція сучасного професійного секатора досягла своєї досконалості й виробникам складно щось у ній змінити. Але роботи з модернізацій тривають.

Практичні поради щодо захисту виноградників. Варто ще раз звернути увагу на превентивність захисту виноградників від шкідливих організмів.

Обладнання для подрібнення деревної маси. Продовження огляду сучасних машин для утилізації дерев.

Зернометач – машина проста та ефективна. Огляд універсальних самопересувних машин для навантаження зерна в транспортні засоби.  

Banner
Banner

Читайте також

Попит на горох нового врожаю може різко зрости в середині літа
18:00 Вчора

Попит на горох нового врожаю може різко зрости в середині літа

На внутрішньому ринку гороху наразі спостерігається зниження цін — перед стартом нового сезону котирування просідають у межах кількох відсотків.

Україна та ЄС шукають компроміс щодо агроекспорту
17:00 Вчора

Україна та ЄС шукають компроміс щодо агроекспорту

Європейська Комісія та Україна домовилися протягом червня–липня 2025 року знайти нове рішення щодо експорту української агропродукції до ЄС, повідомив перший заступник міністра аграрної політики Та

Аграрії можуть забронювати більше працівників: у Дії оновили систему обліку
16:00 Вчора

Аграрії можуть забронювати більше працівників: у Дії оновили систему обліку

Аграрні підприємства тепер можуть забронювати більшу кількість військовозобов’язаних працівників. Зміни стосуються тих, хто був мобілізований після 18 травня 2024 року.

У Сербії стартував сезон заморожування малини: фермери невдоволені цінами, переробники — під загрозою
15:00 Вчора

У Сербії стартував сезон заморожування малини: фермери невдоволені цінами, переробники — під загрозою

У Сербії розпочався сезон збору малини для заморозки. Але замість традиційного пожвавлення галузі — напруження і тривога.

Хліб може подорожчати на 20% до кінця 2025 року – асоціація пекарів
14:00 Вчора

Хліб може подорожчати на 20% до кінця 2025 року – асоціація пекарів

Ціни на хліб в Україні можуть зрости на 20% до кінця 2025 року. Такий прогноз озвучив голова Всеукраїнської асоціації пекарів Олександр Тараненко.

Мінагрополітики презентує практичний посібник правил Належної сільськогосподарської практики
13:00 Вчора

Мінагрополітики презентує практичний посібник правил Належної сільськогосподарської практики

На вебінарі буде презентовано практичний посібник “Правила належної сільськогосподарської практики для фермерів, виробників та землекористувачів в Україні”, створеного в межах Проєкту ЄС «Інституці

Banner

Інтерв'ю

Banner

ТОП новин за тиждень

0,01% річних — ALFA Smart Agro та провідні банки України оновили умови агрокредитів
20 листопада 2020

0,01% річних — ALFA Smart Agro та провідні банки України оновили умови агрокредитів

Чотири провідні банки України — Raiffeisen Bank Aval, ОТП Банк, ПроКредит Банк та Альфа-Банк — пропонують аграріям фінансування на купівлю продуктів ALFA Smart Agro на більш вигідних умовах.
Ціни на зерно в Україні на 17 лютого 2025 року: аналіз та зміни
17 лютого 2025

Ціни на зерно в Україні на 17 лютого 2025 року: аналіз та зміни

Станом на 17 лютого 2025 року середньозважені закупівельні ціни на зернові та олійні культури в Україні залишаються відносно стабільними.

Агробізнес 4.0 має на увазі масове впровадження кіберфізичних систем у виробництво (промисловість 4.0), обслуговування всіх людських потреб, таких як праця і дозвілля
6 липня 2017

Агробізнес 4.0 і його наслідки для України

Farming 4.0 або Агробізнес 4.0 - нова тема для дискусії в світовому аграрному співтоваристві.

Земля в Україні подорожчала: скільки коштує гектар
14 лютого 2025

Земля в Україні подорожчала: скільки коштує гектар

З липня 2021 року в Україні діє відкритий ринок землі, який дозволяє продавати та купувати земельні паї.

Жнива-2025: старт може зміститися через примхи погоди
30 травня 2025

Жнива-2025: старт може зміститися через примхи погоди

Жнива озимої пшениці в Україні цього року почнуться з відхиленням від звичних термінів.

БЕБ викрило шахрайство з аграрними грантами на 80 мільйонів гривень
8 червня 2025

БЕБ викрило шахрайство з аграрними грантами на 80 мільйонів гривень

Детективи Бюро економічної безпеки України виявили масштабну схему привласнення коштів, виділених у межах державної грантової програми на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства.

Banner

Наші партнери