Більшість сільгоспвиробників Одеської області оцінюють стан сходів озимого ріпаку як незадовільний. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «АПК-Інформ».
Інформація була отримана в ході опитування, проведеного експертами ІА «АПК-Інформ». Дана ситуація, за словами аграріїв, пов'язана з дефіцитом вологи в грунті в регіоні. Також респонденти відзначали, що сходи озимого ріпаку в даний час знаходяться в фазі 2-3 листків.
За даними Мінагропроду України, в Одеській області на 1 жовтня озимим ріпаком було засіяно 139,3 тис. га - 127% до прогнозу.