19 квітня 2017

JCB буде поставляти в Україну нові моделі сільгосптехніки

Британський бренд JCB продовжує активно знайомити українських аграріїв зі своєю новою технікою. Однією з новинок для українського ринку є модель JCB 560-80 Agri Plus - найпродуктивніший телескопічний навантажувач сільськогосподарського призначення в своєму класі, який оснащений зерновим ковшем об'ємом до 5,7 м3. Про новинки розповів бізнес-менеджер по сільськогосподарській техніці JCB в СНД Семен Костін, пише propozitsiya.com з посиланням на latifundist.com.

Ще однією новинкою є модель компактного телескопічного навантажувача JCB 525-60, яку можна буде замовити в Україні з середини 2017 року. Машина буде представлена, в тому числі, і в комплектації для птахівницьких господарств: вона оснащена подовженими вилами для навантаження контейнерів з птицею, більш ефективною системою охолодження двигуна, що підігріваються дзеркалами заднього виду, а також робочими фарами синього кольору. Оскільки птахи не розрізняють сині відтінки спектру, тому менше піддається стресу при відвантаженні.

Крім того, з нинішнього року компанія починає постачати в Україну нову доступну модель у лінійці сільськогосподарських фронтальних навантажувачів - JCB 455 з номінальною вантажопідйомністю 5,5 т і власною масою 18 т. Буде продовжено термін дії телематичної системи JCB LiveLink, включеної в стандартну комплектацію навантажувачів, з 2 до 5 років.

Як зазначив експерт, у вітчизняному АПК є потреба в збільшенні вантажопідйомності і продуктивності телескопічних навантажувачів для великих підприємств, але в той же час зростає попит на компактні моделі. Тобто, для невеликих фермерських господарств при виборі навантажувача для виконання певних завдань в невеликих приміщеннях визначальним фактором є габарити. Якраз для цього сегмента і розроблена модель JCB 525-60 (1,8 м в ширину і 1,9 м у висоту).

"У минулому році ми вперше запропонували доступну для дрібних аграріїв модель телескопічного навантажувача з гідромеханічної коробкою передач - JCB 526-56. Вона користується великим попитом, і обов'язково є в наявності для задоволення попиту невеликих фермерських господарств", - розповів С. Костін.

Бестселером компанії є модель телескопічного навантажувача JCB 531-70 вантажопідйомністю 3,1 т з висотою підйому стріли 7 м. Зростає попит на навантажувачі зі збільшеною вантажопідйомністю. Наприклад, в тому ж сегменті це модель JCB 541-70 вантажопідйомністю 4,1 т.

"Машини підвищеної продуктивності є досить новим і свіжим сегментом на ринку телескопічних навантажувачів сільськогосподарського призначення. Серед них можна виділити модель JCB 550-80 вантажопідйомністю 5 т", - додає бізнес-менеджер зі сільськогосподарської техніки JCB в СНД.

Близько 70% покупців телескопічних навантажувачів - це рослинницькі господарства. Навантажувач виконує спільні завдання на території агропідприємства: він задіяний на польових і посівних роботах, на внесенні добрив, на навантаженні зерна і органічних добрив. Інша частина покупців телескопічних навантажувачів - це тваринницькі господарства, де основним завданням є робота з приготування корму для тварин.

Дана техніка також користується попитом у компаній, які займаються суміжним бізнесом, наприклад, перевалкою зерна. Птахівницькі ферми закуповують телескопічні навантажувачі для виконання робіт по відвантаженню живої птиці в контейнерах на забій.

З усієї лінійки вироблених JCB фронтальних навантажувачів найбільшою популярністю в Україні користується силосний трамбувальник JCB 434S. Відповідно, основними покупцями цього продукту є тваринницькі молочні господарства, де навантажувач задіяний в роботах по заготівлі кормів. Найбільш затребуваними серед вітчизняних аграріїв залишаються телескопічні навантажувачі, так як вони більш універсальні і доступні за ціною.

Banner
Banner

Читайте також

Греція допоможе Херсонщині відновлювати сільське господарство
17:00 Сьогодні

Греція допоможе Херсонщині відновлювати сільське господарство

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін підписав меморандум про співпрацю між Херсонською ОВА та регіонами Греції через платформу TIASI.

Аграрії проти експортного мита на сою та ріпак: ВАР звернулася до парламенту
16:00 Сьогодні

Аграрії проти експортного мита на сою та ріпак: ВАР звернулася до парламенту

Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР), яка представляє понад 1300 малих і середніх фермерських господарств з усієї України, закликала народних депутатів не допустити введення нових експортних мит на сою

ПІДТРИМАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!
15:43 Сьогодні

ПІДТРИМАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!

Як тільки-но розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, головний редактор сайту «Пропозиція» Богдан Малиновський (

Посівна на Житомирщині завершена
15:00 Сьогодні

Посівна на Житомирщині завершена

Попри складні умови воєнного стану, аграрії Житомирщини успішно завершили посівну кампанію ярих сільськогосподарських культур урожаю 2025 року.

Ціни на огірки продовжують падати
14:00 Сьогодні

Ціни на огірки продовжують падати

В Україні швидко дешевшають тепличні огірки. Чергове зниження цін у даному сегменті експерти проекту називають традиційним через збільшення на ринку пропозиції даних овочів із літніх теплиць.

Президента НААН підозрюють у махінаціях з працевлаштуванням
13:00 Сьогодні

Президента НААН підозрюють у махінаціях з працевлаштуванням

Працівники ДБР повідомили про підозру президенту Національної академії аграрних наук України за незаконне використання бюджетних коштів.

Banner

Інтерв'ю

Banner

ТОП новин за тиждень

0,01% річних — ALFA Smart Agro та провідні банки України оновили умови агрокредитів
20 листопада 2020

0,01% річних — ALFA Smart Agro та провідні банки України оновили умови агрокредитів

Чотири провідні банки України — Raiffeisen Bank Aval, ОТП Банк, ПроКредит Банк та Альфа-Банк — пропонують аграріям фінансування на купівлю продуктів ALFA Smart Agro на більш вигідних умовах.
Агробізнес 4.0 має на увазі масове впровадження кіберфізичних систем у виробництво (промисловість 4.0), обслуговування всіх людських потреб, таких як праця і дозвілля
6 липня 2017

Агробізнес 4.0 і його наслідки для України

Farming 4.0 або Агробізнес 4.0 - нова тема для дискусії в світовому аграрному співтоваристві.

Ціни на зерно в Україні на 17 лютого 2025 року: аналіз та зміни
17 лютого 2025

Ціни на зерно в Україні на 17 лютого 2025 року: аналіз та зміни

Станом на 17 лютого 2025 року середньозважені закупівельні ціни на зернові та олійні культури в Україні залишаються відносно стабільними.

Земля в Україні подорожчала: скільки коштує гектар
14 лютого 2025

Земля в Україні подорожчала: скільки коштує гектар

З липня 2021 року в Україні діє відкритий ринок землі, який дозволяє продавати та купувати земельні паї.

Жнива-2025: старт може зміститися через примхи погоди
30 травня 2025

Жнива-2025: старт може зміститися через примхи погоди

Жнива озимої пшениці в Україні цього року почнуться з відхиленням від звичних термінів.

Україна розвиватиме зрошення сільгоспугідь: ухвалено план до 2050 року
10 червня 2025

Україна розвиватиме зрошення сільгоспугідь: ухвалено план до 2050 року

В Україні затверджено "Довгостроковий план розвитку іригаційного комплексу до 2050 року", який має забезпечити збереження родючості земель та підвищення врожайності в умовах зміни клімату та наслід

Banner

Наші партнери