7 серпня 2009

“Агро-Союз”: досвід, вартий вашої уваги

Літо - традиційний час представницьких аграрних зібрань на базі Корпорації "Агро-Союз". VII міжнародна конференція "Самовідновлювальне ефективне землеробство на основі системного підходу" зібрала широку інтернаціональну агробізнесову громаду. Понад 300 учасників з усіх континентів світу поділилися своїм баченням актуальних проблем сільського господарства і природокористування.

Показово, що конференції приділили велику увагу представники аграрної влади України. Зокрема, у відкритті заходу взяли участь міністр аграрної політики України та його заступники, керівництво Української академії аграрних наук.
Юрій Мельник, міністр аграрної політики: "Від імені уряду України хочу привітати всіх учасників традиційної міжнародної конференції в "Агро-Союзі". Для нас це, з одного боку, - традиції, з іншого, - новації. Ми традиційно збираємося в "Агро-Союзі", але щороку рухаємося вперед. Може, й не такими темпами, як нам, в Україні, цього хотілося б. Але ніхто не заперечуватиме того, що нині сучасні технології охоплюють дедалі більші простори українського сільського господарства і їхніми прибічниками стає щоразу більше керівників вітчизняного сільського господарства. Тут зібралися люди, які репрезентують нові технології. Тут, насамперед, практики, які впроваджують нові технології. Тут є експерти, які ці технології пропагують, тут представники науки, які ці технології розробляють і над ними працюють, тут викладачі вищих навчальних закладів, тут наші друзі, наші колеги з різних країн світу. Корпорація "Агро-Союз" і її підходи до технологій ведення рослинництва й тваринництва - це зразок для багатьох в Україні й за її межами, і це нас тішить".
Генеральним спонсором конференції є компанія РОСТСЕЛЬМАШ. Олександр Федотенков, директор із продажів і маркетингу ТОВ "Представництво РОСТСЕЛЬМАШ": "З "Агро-Союзом" ми працюємо доволі щільно вже впродовж трьох останніх років за двома напрямами: продаж тракторів "Бюлер" і комбайнів РОСТСЕЛЬМАШ. Останнім часом наші взаємини неабияк розвинулися. Чому нам цікаве спонсорство заходів "Агро-Союзу"? Підстава тому та, що наша техніка - комбайни й трактори - напрочуд добре агрегатується із технікою для системи No-Till, яку пропонує "Агро-Союз". Ось чому ми активно беремо участь у таких заходах. Показуємо, що з нашою технікою можна впроваджувати такі технології. Вона економічно ефективна й придатна для тих стандартів, які висуває схема роботи No-Till. Сюди ми запрошуємо своїх давніх клієнтів, зустрічаємо нових і ведемо успішні перемовини щодо продажу техніки. Цього року РОСТСЕЛЬМАШ відчуває себе доволі впевнено. Співвідношення ціна/якість, яким вирізняється наша техніка, є тут, в Україні, найбільш затребуваним. Тому ми впевнено дивимося в завтра, плануємо продати приблизно 300 одиниць нових комбайнів у цьому році. Стратегічно ринок України для РОСТСЕЛЬМАШУ дуже важливий. Техніку ми продаємо через дилерські мережі, що здійснюють сервісне обслуговування та підтримують власників нашої техніки. Представництво РОСТСЕЛЬМАШУ в Україні існує для того, щоб бути ближче до наших дилерів, до наших покупців, для того щоб оперативніше реагувати на різні питання, які можуть виникати під час роботи нашої техніки. Комбайн - засіб виробництва. Основне його завдання - забезпечити прибутковість агропідприємства. Із ним наші комбайни впораються якнайкраще".
Скорочення витрат на енергоносії; забезпечення населення якісною їжею вітчизняного виробництва; сільгосппродукція, конкурентна за якістю та собівартістю; прибуткове сільське господарство; високий обсяг експорту за конкурентоспроможними цінами, які забезпечують прибутковість; скорочення парку сільгосптехніки завдяки застосуванню нової високопродуктивної техніки; поліпшення стану природних ресурсів; відродження й збільшення родючості грунтів; скорочення вихлопу парникових газів з допомогою використання технологій самовідновлювального землеробства - наріжні камені державної політики в агросфері. Мета таких конференцій - прокласти шлях до практичного втілення зазначених гараздів.
Основний принцип грунтозахисного землеробства, про яке багато йшлося на конференції: "Фермерам варто пам'ятати, що добрива слід вносити радше для грунту, а не для культури". Як зазначив доповідач з Італії Амір Кассам, "Україна не має жодної перешкоди для переходу до систем грунтозахисного землеробства, але для прискорення цих процесів варто розробити відповідну політику". А власне, самі політики теж не обділяють увагою заходи, що відбуваються в "Агро-Союзі". Так, на традиційному липневому Всеукраїнському дні поля прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вкотре запевнила аграріїв у тому, що "підтримка аграрного сектору - пріоритетне завдання уряду". Крім того, прем'єрка пообіцяла спрямувати 2 млрд грн до Аграрного фонду на закупівлю зерна, а також організацію широкомасштабної закупівлі сільгосптехніки до лізингового фонду задля подальшої її передачі сільгоспвиробникам. Директор Корпорації "Агро-Союз" Володимир Хорішко переконаний: "Тільки злагоджена робота аграріїв та уряду зробить технологію ресурсозбереження базисом агротехнологічної політики України".
Системний підхід до ведення сільського господарства - відмітна риса сучасного успішного рільника. Час збирання шматків технологічної інформації та "пошиття" на їхній основі врожайного "костюма" відійшов назавжди. Нині варто придбати вже готовий "костюм" "від кутюр". Саме "модельєри" "Агро-Союзу" допоможуть вам якнайупевненіше почуватися серед агротехнологічного розмаїття на вітчизняних "прилавках".Літо - традиційний час представницьких аграрних зібрань на базі Корпорації "Агро-Союз". VII міжнародна конференція "Самовідновлювальне ефективне землеробство на основі системного підходу" зібрала широку інтернаціональну агробізнесову громаду. Понад 300 учасників з усіх континентів світу поділилися своїм баченням актуальних проблем сільського господарства і природокористування.

Олексій Рижков

Banner
Banner

Читайте також

Вчені створили унікальну бібліотеку для томатів, яка дозволяє редагувати відразу кілька генів
14:00 Вчора

Вчені створили унікальну бібліотеку для томатів, яка дозволяє редагувати відразу кілька генів

Дослідники з Ізраїлю та Китаю розробили велику CRISPR-бібліотеку для томатів, яка дозволяє редагувати одразу кілька схожих генів у межах одного експерименту.

АГРОТРЕЙД вносить страховий гербіцид на посівах сої
12:00 Вчора

АГРОТРЕЙД вносить страховий гербіцид на посівах сої

На полях Групи АГРОТРЕЙД триває внесення страхового гербіциду на посівах сої — важливий етап агросезону, який забезпечує здорову вегетацію культури.

Ринок зернових і олійних: попит слабкий, фермери стримують продажі
10:00 Вчора

Ринок зернових і олійних: попит слабкий, фермери стримують продажі

На українському аграрному ринку зберігається спокій: попит на зерно й олійні культури залишається обмеженим, а фермери не поспішають продавати врожай нового сезону.

Аграрна освіта — квиток у майбутнє: чому варто обирати кар'єру в сільському господарстві
13 червня 2025

Аграрна освіта — квиток у майбутнє: чому варто обирати кар'єру в сільському господарстві

Невдовзі тисячі школярів по всій країні обиратимуть свій шлях — у якому напрямку рухатись далі, яку спеціальність опанувати, ким уявляти себе за 5–10 років.

Світові запаси кукурудзи знову скоротилися, але трейдери поки не панікують
13 червня 2025

Світові запаси кукурудзи знову скоротилися, але трейдери поки не панікують

Міністерство сільського господарства США (USDA) у червневому звіті знову знизило прогноз світових запасів кукурудзи на маркетингові роки 2024/25 та 2025/26.

Аграрії прифронтових територій вимагають рішень: борги, фортифікації, контроль та обмеження експорту
13 червня 2025

Аграрії прифронтових територій вимагають рішень: борги, фортифікації, контроль та обмеження експорту

У Запоріжжі відбулися комітетські слухання, присвячені проблемам аграріїв із прифронтових і окупованих територій.

Banner

Інтерв'ю

Banner

ТОП новин за тиждень

0,01% річних — ALFA Smart Agro та провідні банки України оновили умови агрокредитів
20 листопада 2020

0,01% річних — ALFA Smart Agro та провідні банки України оновили умови агрокредитів

Чотири провідні банки України — Raiffeisen Bank Aval, ОТП Банк, ПроКредит Банк та Альфа-Банк — пропонують аграріям фінансування на купівлю продуктів ALFA Smart Agro на більш вигідних умовах.
Ціни на зерно в Україні на 17 лютого 2025 року: аналіз та зміни
17 лютого 2025

Ціни на зерно в Україні на 17 лютого 2025 року: аналіз та зміни

Станом на 17 лютого 2025 року середньозважені закупівельні ціни на зернові та олійні культури в Україні залишаються відносно стабільними.

Агробізнес 4.0 має на увазі масове впровадження кіберфізичних систем у виробництво (промисловість 4.0), обслуговування всіх людських потреб, таких як праця і дозвілля
6 липня 2017

Агробізнес 4.0 і його наслідки для України

Farming 4.0 або Агробізнес 4.0 - нова тема для дискусії в світовому аграрному співтоваристві.

Земля в Україні подорожчала: скільки коштує гектар
14 лютого 2025

Земля в Україні подорожчала: скільки коштує гектар

З липня 2021 року в Україні діє відкритий ринок землі, який дозволяє продавати та купувати земельні паї.

БЕБ викрило шахрайство з аграрними грантами на 80 мільйонів гривень
8 червня 2025

БЕБ викрило шахрайство з аграрними грантами на 80 мільйонів гривень

Детективи Бюро економічної безпеки України виявили масштабну схему привласнення коштів, виділених у межах державної грантової програми на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства.

Жнива-2025: старт може зміститися через примхи погоди
30 травня 2025

Жнива-2025: старт може зміститися через примхи погоди

Жнива озимої пшениці в Україні цього року почнуться з відхиленням від звичних термінів.

Banner

Наші партнери