На етапі закупівлі сільгосптехніки аграріям можуть відшкодовувати близько 50% її вартості. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий на Міжнародній виставці "ІнтерАГРО", повідомляє propozitsiya.com.
При цьому він підкреслив, що для сільгоспвиробників відсоткове відшкодування вартості призведе до суттєвого здешевлення.
Також чиновник зазначив, що профільне міністерство буде всіляко допомагати сільгоспвиробникам в закупівлі нової техніки. Який саме буде механізм роботи Т.Кутовой не уточнив, зіславшись на те, що він ще не затверджений.