Спецможливості
Техніка та обладнання

У рік свого 56-ліття Massey Ferguson відкрив новий виробничий майданчик

12.12.2013
606
У рік свого 56-ліття  Massey Ferguson відкрив  новий виробничий майданчик фото, ілюстрація

19 листопада 1957 р. відбулась презентація знаменитої емблеми у вигляді трьох трикутників, що провіщала народження в 1958 р. бренда Massey Ferguson, який з’явився завдяки понад віковій спадщині компанії Massey Harris Ferguson.

19 листопада 1957 р. відбулась презентація знаменитої емблеми у вигляді трьох трикутників, що провіщала народження в 1958 р. бренда Massey Ferguson, який з’явився завдяки понад віковій спадщині компанії Massey Harris Ferguson.

Нині, через 56 років від того знаменного дня, компанія Massey Ferguson відсвяткувала відкриття нового виробничого майданчика у французькому місті Бове. На церемонії були присутні Мартін Ріхенхаген (Martin Richenhagen) — голова ради директорів, президент і генеральний директор корпорації AGCO; д-р Роб Сміт (Dr Rob Smith) — старший віце-президент і керуючий директор AGCO у Європі, Африці й на Близькому Сході та Річард Марквелл (Richard Markwell) — віце-президент і керуючий директор Massey Ferguson.

Від проекту до реальності.
Головна мета — інвестиції
для безперервного зростання
Понад рік тому, 12 вересня 2012 року, Річард Марквелл оголосив про будівництво заводу «Бове-2» — нового майданчика, що мав розширити європейський виробничий центр Massey Ferguson, який уже працював у місті Бове з 1986 року. Тоді ж було анонсовано інвестиції — найбільші за всю історію бренда.
 «20 мільйонів доларів (15,5 мільйона євро), які ми вкладаємо в цей проект, забезпечать ще більшу продуктивність і конкурентоспроможність, а також послужать подальшому розвитку модельного ряду й удосконаленню техніки», — сказав Річард Марквелл.
«Ці інвестиції віддзеркалюють міцні зв’язки корпорації AGCO і компанії Massey Ferguson із містом Бове, що стало європейським виробничим центром для цього бренда. Загалом, вкладення AGCO у наукові дослідження й розробку нових машин за останні п’ять років становлять 250 млн євро, — додав Мартін Ріхенхаген. — Massey Ferguson і далі рухається вперед із силою та енергією, що надихає всю корпорацію. Його засновники пишалися б цим. Як міжнародний бренд корпорації AGCO Massey Ferguson, безсумнівно, відіграє головну роль у тому, щоб зробити її лідером світового сільгоспмашинобудування й забезпечити безперервне зростання».
Новий виробничий майданчик «Бове-2»
мав вирішити три важливі завдання:
    звільнити виробничі площі на основному заводі в м. Бове для подальшого підвищення ефективності його роботи;
    створити нові спеціалізовані лінії складання кабін, завдяки яким буде реалізовано принципи економічного виробництва;
    стати міжнародним спеціалізованим центром Massey Ferguson для навчання фахівців із продажів.
«До 19 листопада 2013 р. компанія Massey Ferguson досягла всіх цілей, заявлених рік тому. Проект було завершено точно у запланований термін, незважаючи на надзвичайно щільний графік робіт, — прокоментував Річард Марквелл.
Після того, як торік у вересні одержали земельну ділянку, а в січні цього року — всі потрібні дозволи, 1 лютого розпочали будівництво. Новий завод звели всього за сім місяців. Улітку за п’ять із половиною тижнів лінію складання кабін було перенесено з основного заводу на новий виробничий майданчик. Водночас завод одержував усі потрібні комплектуючі й деталі з попередньо створених запасів. Вражаюче своєю складністю завдання було вирішено в гранично стислі строки.
«2 вересня 2013 року завод “Бове-2” поставив свої перші кабіни на основний виробничий майданчик. І ми дуже швидко вийшли на нашу регулярну продуктивність — 80 тракторів за день», — із гордістю заявив Бусса Буаулі (Boussad Bouaouli), віце-президент із виробництва AGCO у м. Бове.

Інтерв'ю
Компанія «ТЕРРА» є одним із найбільших українських виробників круп та круп’яних виробів, до асортименту якого входить 165 видів найменувань продукції, частина з якої експортується у 67 країн. Хоч виробництво тут не припинялося ні на день,... Подробнее
Німець Дітріх Трайс уже 20 років живе й працює в Україні. За цей час він привів у країну інвесторів, які вклали сюди десятки мільйонів доларів. Останніми роками пан Дітріх працював директором агрофірми спочатку у одного, потім у іншого з... Подробнее

1
0