Спецможливості
Новини

Зустріч у Петриківці

15.07.2008
949
Зустріч у Петриківці фото, ілюстрація
Як водиться, Дні поля для сільгоспвиробників — це вагомий привід облишити нагальні справи в господарстві, зустрітися з колегами, впевнитися в правильному виборі партнерів, підтвердити наміри про майбутню співпрацю.

Ось так і зібралися аграрії наприкінці серпня в славнозвісній Петриківці — історичному осередку народного мистецтва петриківського розпису, унікального явища національної культури України. Чому саме було вибрано це місце зустрічі? Саме тут — базове господарство ТОВ “Агрофармахім” — СТОВ “Хутірське”. Генеральний директор компанії “Агрофармахім” Андрій Милованов зазначив, що приємно бачити давніх друзів, зустрічати нових партнерів. Компанія “Агрофармахім” до традиції зустрічатися на семінарах ставиться так само серйозно, як до збереження традицій народних ремесел у Петриківці. Адже спілкування — це теж мистецтво. “Ми завжди йдемо назустріч клієнтам. Знаємо, скільки коштують банківські кредити. Тому й кредитуємо покупців за рахунок компанії”.
Як то кажуть, скажи, хто твій друг... Партнерами “Агрофармахіму” вже близько 10 років є світові лідери з виробництва засобів захисту рослин, такі як: “Байєр КропСаєнс”, БАСФ, “Доу АгроСайєнсіс”, “Монсанто”,”Сингента”, “Дюпон”, “Кемптура”. Певно, “Агрофармахіму” легко реалізовувати препарати таких фірм, бо оригінальні ЗЗР, перевірені не тільки в Україні, викликають стовідсоткову довіру в клієнтів завдяки їхній винятковій якості. Нині “Агрофармахім” ближчий до клієнтів, завдячуючи 12 представництвам, що діють по всій Україні. Крім “захисного бізнесу”, є ще й насінницький напрям. Тут слід відзначити гібриди компанії “Монсанто” та “Семенсіз Прогрейн”.
Як ростеться кукурудзі, сої та соняшнику в Петриківці, можна було побачити в полі.
Учасники семінару похвалилися, що і в їхніх господарствах посіви не гірші, бо майже всі вони закупляли насіння в “Агрофармахіму”.
Виконавчий директор “Агрофармахіму” Борис Цибульник підсумував, що агроном — професія творча. Ось агроном і експериментує: коли, скільки й чим обробляти. А наслідками своїх експериментів втішається восени. Він підкреслив, що принципом роботи фахівців компанії “Агрофармахім” є гасло: “Співробітництво заради спільних інтересів”.
За підсумками багаторічної роботи були визначені три номінації, за результатами яких багато представників господарств одержали авторські вироби заслужених майстрів Центру народного мистецтва “Петриківка”.


Олексій Громов,


директор з рослинництва
ТОВ “Відродження” Покровського р-ну Дніпропетровської обл.:
“Наше господарство має м’ясо-зернову спеціалізацію. В сівозміні під зерновими — 6000 га, під соняшником — 2500, цукровими буряками — 4000 га. Невеликі площі під соєю та горохом. За останні п’ять років середня врожайність пшениці становить 55 ц/га. Звичайно, крім погодних умов, на врожай вплинув захист від бур’янів, хвороб та шкідників. Так, наприклад, цього року дуже дошкуляв клоп-черепашка. Використовуючи лише оригінальні препарати, ми позбулися проблем. Завжди відвідуємо семінари, Дні поля. Адже це ще одна можливість зробити оптимальний вибір препарату чи сорту. Цукрові буряки обов’язково обробляємо Бетаналом, Дуалом Голд, Вуксалом. Раніше для боротьби з бур’янами використовували ручну працю, а тепер — засоби захисту рослин. П’ять років уже працюємо з “Агрофармахімом” і можемо сказати, що завжди цю компанію вирізняли добросовісність у поставках, якість продукції, кваліфіковані консультації спеціалістів”.


Микола Рожко,


директор ТОВ “Злагода”
Софіївського р-ну Дніпропетровської обл.:
“Господарство багатопрофільне: займаємося рослинництвом — маємо 2500 га ріллі — і тваринництвом: утримуємо по 350 голів свиней та ВРХ. У тваринництві досягли непоганих результатів: червона степова, поліпшена голштинами й герефордами, дає за рік близько 5000 л молока.
Маємо власний млин із швейцарським обладнанням. За рік переробляємо близько 4 000 т власної та придбаної у населення пшениці. Висівки, що залишаються, використовуємо для годівлі.
Що ж до рослинництва — вирощуємо пшеницю, фуражну кукурудзу, соняшник, гірчицю, сою, ріпак. Сою, посіви якої становлять 150 га, використовуємо на корми. Озимий ріпак (гібрид фірми “Лембке”) висіяли на площі 82 га. Врожайність становила 32 ц/га з базисною вологістю. Під час збирання ріпаку рекомендую використовувати ріпаковий стіл, який подовжує жатку. Якщо порівняти врожайність із використанням ріпакового стола і без нього, то різниця становить 60% на користь стола.
Урожайність інших культур теж досить висока, якщо порівняти із середньою по району. Це пояснюється вдалим вибором сортів та засобів захисту. Ми вже шість років працюємо з “Агрофармахімом”: купуємо пестициди. Поталанило зустрітися з фахівцями, які можуть прослідкувати за продуктом від моменту продажу до обробки й отримання результату. Компанія розширила перелік послуг: тепер тут можна придбати ще й високоякісне насіння. Тож справедливо кажуть: кадри вирішують усе, а в “Агрофармахімі” вони високопрофесійні”.


Олександр Заброда,


головний агроном ТОВ СГП “Агросфера” Юріївського р-ну Дніпропетровської обл.:
“У господарстві 2930 га ріллі. Займаємося рослинництвом. Вирощуємо ярий ячмінь, озиму пшеницю, соняшник, сою, цукрові буряки, кукурудзу. Виявилося, що найбільш рентабельно вирощувати цукрові буряки. Цього року буряками засіяли 150 га, наступного плануємо збільшити посіви до 300 га. Буряк із цьогорічного врожаю заважив 600 г. Тож урожайність може сягати 600 ц/га. Такий результат можливий завдяки якості грунту, внесеним міндобривам, вчасно застосованим ЗЗР.
З “Агрофармахімом” із задоволенням працюємо вже три роки. Віддаємо перевагу препаратам фірм “Байєр”, “Дюпон”, “Монсанто”. На зернових використовуємо Гроділ Максі, на кукурудзі — МайсТер, Харнес — на сої та кукурудзі. Якщо вчасно внести, препарати працюють відмінно”.

Інтерв'ю
Микола Горбачов, керівник New World Grain Ukraine (Soufflet Group), президент Української Зернової Асоціації
Для успішного ведення агробізнесу мало виростити і зібрати хороший урожай, потрібно ще вміти його продати. Про основні засади роботи зернового трейдингу в Україні propozitsiya.com розповів
Сергій Потапов, менеджер з розвитку плодоовочевого бізнесу Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, як виявилось, давно обізнаний з горіховою тематикою. А зараз серед партнерів проекту є і одне об’єднання виробників горіхів... Подробнее

1
0