Спецвозможности
Новости

Зимова «АгроФерма»

07.03.2013
486
Зимова «АгроФерма» фото, иллюстрация

5–7 лютого у Всеросійському виставковому центрі в Москві проходила Сьома міжнародна спеціалізована виставка тваринництва та племінної справи «АгроФерма 2013». Організаторами виставки є Всеросійський виставковий центр та DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство).

А. Назаренко
a.nazarenko@univest-media.com
Київ-Москва-Київ

Виставка проходила на базі колишнього ВДНГ, відомого багатьом читачам ще з радянських часів своїми майже монументальніми спорудами. «АгроФерма» розмістилася у новій будівлі, яка, проте, більше відповідає вимогам сучасних експонентів.
Локальна міжнародність заходу
Хоча виставка й вважається вузькоспеціалізованою та займає лише один павільйон, організатори позиціонують її як головне місце зустрічі тваринників Росії. Окрім того, цього року на неї з’їхалося понад 320 учасників з усього світу. Тут були представлені національні експозиції Німеччини, Данії, Нідерландів, Франції, Австрії, Бельгії тощо. Всього було зареєстровано відвідувачів із 27 країн, а Росію представляли 16 регіонів.
Тематика виставки охоплює як засоби виробництва, техніку та обладнання, так і ветеринарні препарати, управління і консалтинг. Було експоновано всі напрями тваринництва — найрозвиненіші та найактуальніші у сільгоспвиробництві РФ: скотарство, свинарство та птахівництво. Окрім того, були представлені й вузькоспеціалізовані галузі: кролівництво, аквакультура та інші.
Цей захід орієнтований на фахівців різних напрямів тваринництва, а також на інвесторів, незалежних консультантів, представників торгового та банківського секторів, фінансових, страхових компаній, спеціалістів з реклами та ЗМІ.
Що подивитись?
На виставці представлено велику кількість інновацій для тваринництва та кормовиробництва. 
Для тих відвідувачів виставки, які були зацікавлені і у пошуку фахівців для своїх підприємств або ж роботодавця з аграрної сфери, був організований «Ярмарок вакансій». Найновіші досягнення російських учених були представлені у розділі «Наука для російського тваринництва».
Найкращі продукти, які презентували компанії-виробники на виставці, були нагороджені відзнаками «Кращі на АгроФермі 2013». Конкурс за трьома номінаціями: «Кращий продукт», «Кращий сервіс» та «Краща наукова розробка» — проводиться щороку напередодні виставки. Цього року було подано 35 заяв, із яких незалежна експертна комісія обрала 13 переможців.
Серед них був і самохідний змішувач-кормороздавач SILOKING SelfLine Premium 2015-18 з триточковим шасі компанії Mayer Maschinenbaugesellschaft mbH (Німеччина). Ця машина характеризується особливо високою маневровістю (завдяки тому, що радіус розвороту становить лише 6,4 м). Не пасли задніх і українські виробники: кліткове обладнання для вирощування курчат-бройлерів з автоматичним вивантаженням ТОВ «ВО “ТЕХНА”» було пошановано відзнакою «Кращий продукт». А сервісна служба компанії була нагороджена у номінації «Кращий сервіс».
Ще одним актуальним на російському ринку продуктом, відзначеним нагородою, виявилася автоматизована система AndroVision для лабораторного комп’ютерного аналізу сперми від німецької компанії Minitu..b GmbH.
Що послухати?
Поряд із великим обсягом інформації, яку можна було отримати на фахових конференціях «АгроФерми», для відвідувачів-практиків найбільш прикладний характер мали майстер-класи: «Гігієна вимені до та після доїння», «Оцінка породних якостей бугая» та майстер-клас із догляду за ратицями.
Найважливішим заходом, що відбувався у рамках виставки, організатори назвали бізнес-форум «Успішний розвиток тваринництва в Росії: як вистояти під тиском імпорту?». Після вступу Росії до СОТ багато виробників сільгосппродукції стурбовані рівнем конкурентоспроможності своєї продукції. Своїм досвідом розвитку сільського господарства після вступу до СОТ поділилися і українські представники з Українського клубу аграрного бізнесу.

Интервью
Теплица
Современная жизнь диктует необходимость ИТ- модернизации отечественных агропредприятий, однако пока что новейшими технологиями владеет лишь десятая часть предприятий.  
Каждый сезон выращивания овощей для производителей не бывает легким и на 100% прогнозируемым. В частности, в последние годы значительно возросла активность вредителей на овощных культурах. Угрозу со стороны чешуекрылых чувствуют даже на... Подробнее

1
0