Спецвозможности
Новости

Заява BEDNAR щодо поточної ситуації з війною

17.03.2022
260
Заява BEDNAR щодо поточної ситуації з війною фото, иллюстрация

У зв’язку з розв’язаною війною в Україні компанія BEDNAR з 24 лютого 2022 року припинила прийом всіх замовлень та будь-які інвестиції у маркетинг в Росії та Білорусі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BEDNAR.

«Ми рішуче засуджуємо агресію росії та підтримуємо Україну та її вільний, демократичний народ», – запевняють у компанії. 

Компанія BEDNAR FMT повністю дотримується чинних санкційних правил ЄС щодо поставок товарів та фінансового руху.

Ми наполегливо підтримуємо та піклуємося про наших співробітників та їхні родини, допомагаємо з житлом для членів української команди та їхніх близьких в Чехії, які потребують такої допомоги.

28 лютого компанія надала пряму гуманітарну допомогу Україні через https://www.clovekvtisni.cz/ у вигляді коштів і продовжуватиме надавати цю допомогу. 

Команда BEDNAR Ukraine також додатково надала фінансову підтримку українським захисникам та продовжує це робити.

Наша сильна команда дилерів BEDNAR в Україні зберігає оптимістичний настрій, віру в перемогу та продовжує працювати і підтримувати сільськогосподарську спільноту в її зусиллях у ці важкі часи. 

Наразі ми працюємо з нашими дилерами Агроресурс, АМАКО, Компанія ЛАН, НФМ АГРО, Titan Machinery Ukraine над відновленням постійних поставок техніки в Україну. Дилери продовжують відвантаження Клієнтам наявної техніки BEDNAR в Україні, забезпечують їх запчастинами для проведення посівної кампанії та продовжують співпрацю з нашими клієнтами.

Ми всі, вся компанія BEDNAR молимося за мир!

 

Интервью
FAO не только задается вопросом, как накормить человечество, но и пытается спрогнозировать дальнейшее развитие АПК. Каким может быть сельское хозяйство через десяток лет, рассказывает эксперт FAO,
В августе одна из ведущих мировых агрохимических и селекционных компаний Corteva Agrisciences провела масштабный опрос подростков и их родителей в 6 странах Восточной Европы. В ходе опроса тех, кто только определяется с выбором будущей... Подробнее

1
0