Спецможливості
Новини

Юлія Порошенко і топ-менеджери «МХП» поділилися подробицями конкурсу стартапів

08.12.2017
3133
Юлія Порошенко і топ-менеджери «МХП» поділилися подробицями конкурсу стартапів фото, ілюстрація
Юлія Порошенко і топ-менеджери «МХП» поділилися подробицями конкурсу стартапів

Засновниця проекту Agrohub та співзасновниця RadarTech Юлія Порошенко і топ-менеджери «МХП» розповіли про подробиці конкурсу аграрних стартапів, який здійснюється "MHP accelerator", під час заходу «Інноваційні напрямки розвитку провідного агрохолдингу», який відбувся 7 грудня в Києво-Могилянській бізнес-школі, передає propozitsiya.com.
Як розповіла Юлія Порошенко, «МХП» першою в Україні підхопила глобальний тренд створення корпоративних бізнес-акселераторів, які за останні кілька років були створені майже в половині з 30 найбільших компаній у світі і в більшості ТОП-10 глобальних компаній. 
«Найцінніше для стартапу в даному випадку — це менторська підтримка з боку провідних фахівців і топ-менеджерів компаній, зворотний зв’язок від них про сильні й слабкі сторони стартапу. Це унікальна можливість, яку не отримаєш іззовні — тільки тоді, коли стартап пустять всередину корпорації», — продовжила Ю. Порошенко.
Представники «МХП» відзначили, що конкурс стартапів, який проводить "MHP accelerator", почався несподівано активно: від початку пройшло зовсім небагато часу, термін подачі заявок закінчується аж наприкінці лютого, але подано вже близько 30 заявок. Як розповіли представники найбільшої східноєвропейської агрокомпанії, близько 30 найкращих проектів будуть відібрані до півфіналу, де команди стартапів зможуть не тільки отримати зворотний зв’язок від топ-менеджерів “МХП» не тільки онлайн, а й вживу поспілкуватися з фахівцями компанії, що входять до технічного комітету з розгляду заявок, представити їм свої рішення, спитати поради.
10 фіналістів зможуть отримати персональних менторів з числа фахівців компанії, разом з
якими будуть допрацьовувати свої стартапи відповідно до вимог практики. Крім того для фіналістів фахівці «МХП» проводитимуть навчальні програми. Також десятка переможців здобуде доступ до ресурсів «МХП»: землю, виробничі дільниці або лабораторії для своїх експериментів.
Переможці конкурсу отримають можливість продати своє технологічне рішення "МХП" та інтегруватися в структуру компанії в якості підрозділу, щоб втілювати свій стартап у життя. При цьому, як пообіцяли представники «МХП», для стартапів-переможців це буде можливістю, а не обов’язком.
Богдан Малиновський, b.malinovskiy@univest-media.com

Інтерв'ю
Вихід на зовнішні ринки все частіше стає закономірним етапом розвитку успішного бізнесу. Втім, перед керівником, що прийняв рішення про зовнішню експансію, традиційно постає багато запитань. І хоча
Восени 2018-го гіпермаркет «Ашан Україна» запускає проект «Фермерські товари» - на полицях магазинів будуть продаватися продукти, поставлені безпосередньо українськими фермерами. Про те, як

1
0