Спецвозможности
Новости

www.Ukragroportal.com — шлях до успіху

05.06.2008
800
www.Ukragroportal.com — шлях до успіху фото, иллюстрация

Інтернет в Україні має такий самий вплив на маркетингові й ринкові аграрні структури, як і у Європі. У найближчому майбутньому спосіб купівлі-продажу товарів та послуг, до яких належить інформація, зміниться від стихійного до цивілізованого. Оскільки електронна інформація найоперативніша, то це дуже зручно для тих, хто хоче вигідно продати врожай, обладнання для переробки і т.ін. чи здійснити покупку.
Зручно користуватися також електронною біржею, через яку фермер зможе продати свій урожай не тільки у своєму регіоні, де ціна може бути нижчою, ніж у сусідній області. Інформація з технології обробітку грунту і вирощування основних культур, звісно ж, є в бібліотеці, але завдяки Інтернет її можна отримати негайно, не виходячи з офісу.
Питання ефективного ведення сільського господарства стало ще актуальнішим у зв’язку з процесом його реформування і, відповідно, трансформацією великих господарств, створення значної кількості фермерських. Часто-густо фермерувати починають люди, далекі від села, — скажімо, математики або колишні військові.
АгроМедіаГрупа, що є підрозділом компанії “Юнівест Маркетинг”, яка видає журнали “Пропозиція”, “Огородник” та різноманітну довідкову літературу, у березні минулого року створила сайт журналу “Пропозиція” — www.propozitsiya.com. Зареєстровані користувачі мають змогу читати матеріали журналу в електронному вигляді, переглядати минулі номери, щодня отримувати свіжі новини, щотижня — огляди ринку сільгосппродукції.
З нового року функціонує новий Інтернет-продукт АгроМедіаГрупи — агропортал (www.ukragroportal.com).
Агропортал орієнтований на фермерів, бізнесменів, підприємців, викладачів і студентів сільгоспвузів, працівників міністерств та відомств.
Агропортал — це сайт, на якому можна не лише знайти будь-яку інформацію про сільське господарство, а й заявити про себе. Це ще й останні новини, і погода, і статистична інформація, і курси основних валют, і технології виробництва продукції рослинництва і тваринництва та їх переробки...
Завітавши на сайт, треба зареєструватися, тоді інформація про вас потрапить до адресної бази порталу. Зазначаєте вид діяльності вашого підприємства, і кожен, хто зацікавлений у співпраці з вами, одержить ваші координати через пошукову систему.
Якщо вас цікавлять, наприклад, пестициди, заповніть вікно "пошук" і оберіть діапазон, у якому шукатимете: у новинах, в адресній базі (Top 100) чи товарах.
Вам потрібно дізнатися, хто в Україні спеціалізується на сої? Наберіть це слово у віконці "пошук", відмітьте межі пошуку "Top 100" і натисніть "ентер". Система надасть вам перелік фірм, які вирощують, продають чи переробляють цю культуру.
Окрім цього, працює ще й пошук у журналі "Пропозиція", треба лише відмітити у відповідному вікні межі пошуку (номери, рік). Результат пошуку — перелік рубрик, де зустрічається шукане слово. Вибравши рубрику, що цікавить найбільше, одержите перелік статей на потрібну тему. Повний текст статті з’явиться на екрані, якщо "клікнути" на її назві.
Ви скажете, що прочитати статтю з "Пропозиції" можна і без порталу, але слід зважати на те, що пошукова система заощадить ваш час і дасть змогу отримати необхідну інформацію за лічені хвилини.
Окрім усього іншого, користуючись рубрикатором, який розміщено зліва, можна знайти адресу і телефони обласних та районних організацій фермерів, науково-дослідних установ, міністерств та відомств. Можна також відшукати координати виробників і дистрибуторів техніки, насіння, пестицидів і т.ін. Якщо вас цікавлять, наприклад, породи свиней, у рубриці “Тваринництво” знайдіть “породи” і зможете переглянути перелік статей журналу “Пропозиція” за 2001 та 2002 роки, що стосуються свинарства, і вибрати потрібну.
У разі виникнення потреби в нормативних актах щодо аграрного сектора зайдіть у рубрику “Законодавство”. Можна переглядати всі документи самостійно або знову скористатися пошуком.
Маєте цікаві думки — поспілкуйтеся з колегами у “Форумі”.
Скориставшись рубрикою “Передплата новин”, можна залишати власні новини для головної сторінки сайту.
Якщо ви хочете придбати якусь продукцію, зокрема засоби захисту рослин чи техніку, або продати власну — ласкаво просимо до “Агромагазину”, де ви зможете безкоштовно стати учасником ринку, заповнивши відповідні графи. Найменування, розцінки, обсяг товару можна змінювати в будь-який час, користуючись власним паролем.
Для великих компаній, що займаються агробізнесом, пропонуємо розміщення рекламних банерів, через які можна потрапити на їхній власний сайт. Можна також подавати інформацію про себе та свій товар у біжучому рядку на головній сторінці. Телефони рекламного відділу: (044) 235-81-61, 235-81-62,
e-mail: reklama@univest-group.com
Усі побажання щодо художнього оформлення, наповнення чи функціонування агропорталу надсилайте керівникові проекту
Ользі Сидоренко (OlyaS@univest-group.com) або веб-майстру Андрію Штогаренку (a.shtogarenko@univest-group.com). З радістю прислухаємося до них, адже прагнемо до удосконалення.

Интервью
14-15 марта в Одессе прошел очередной конгресс "Органическая Украина". Органическое земледелие, как и каждое явление, имеет как своих сторонников, так и своих противников. И у тех, и у других есть свои аргументы. Поэтому сегодня редакция... Подробнее
Лановенко1
Садоводство относится к перспективным отраслям аграрного сектора. Интенсивные сады в сочетании с органическим садоводством увеличивают возможности экспорта продукции.  

1
0