Спецможливості
Новини

Вибух у Бейруті: експерт оцінив, наскільки безпечно в українських портах зберігають селітру

10.08.2020
600
Вибух у Бейруті: експерт оцінив, наскільки безпечно в українських портах зберігають селітру  фото, ілюстрація

В Україні селітра в морських портах зберігається з дотриманням норм безпеки, тому не варто очікувати повторення вибуху, який зруйнував порт у столиці Лівану Бейруті. Коментуючи інформацію, що у Миколаївському морському порту зберігається більше селітри, ніж було у Бейруті, розповів в ефірі телеканалу «Україна 24» президент центру Аграрної логістики та інфраструктури Владислав Бєлах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на unian.

«Я думаю, вона зберігається в рамках існуючих стандартів та норм. Поки занепокоєння щодо зберігання у господарствах у мене немає», — зазначив експерт. За його словами, Україна не може відмовитись від використання селітри, оскільки «це одна з основних складових мінеральних добрив на сьогодні». 

Бєлах запевнив, що в України «є можливість зберігати такого виду вантажі». Також він зазначив, що причиною вибуху може бути порушення техніки безпеки, наприклад, ведуться якісь роботи, коли товар у складах. 

«Жодних робіт не має проводитись, незалежно від того, це селітра чи зерно, коли склади повні. Ці правила зазначені у внутрішніх процедурах цих портових об'єктів. У терміналів є період, коли вони виконують будь-які роботи. Зазвичай це міжсезоння. Виділяють тиждень, місяць чи скільки потрібно, коли всі вантажі вивільняються з терміналів. Тоді вже безпечно проводити якісь роботи», — пояснив експерт.

Інтерв'ю
координатор проекту "Купуймо разом!" Томаш Будзяк
Сільське господарство відноситься до тих галузей, де об'єднання може принести до значного підвищення конкурентноздатності. За ініціативи найбільшої в Польщі гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ в Україні буде створена вітчизняна... Подробнее
Геннадій Юдін, віце-президент ВГО "Українська горіхова Асоціація"
Горіхівництво за останній час уже встигло стати однією із найбільш скандальних галузей аграрного виробництва. Після всім відомого  розголосу  із «горіховою мафією» цікавість до саджанців та

1
0