Спецможливості
Новини

Навколо гектарів продовжують ламати списи, — позиція опозиції

10.12.2019
693
Навколо гектарів продовжують ламати списи, — позиція опозиції фото, ілюстрація

Фракцію «Батьківщина» (її очолює Юлія Тимошенко, яка заявила про свою категоричну незгоду запровадження купівлі-продажу сільгоспгектарів у запропонованому вигляді) на слуханнях представляв народний депутат Вадим Івченко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Голос України».

Вадим Івченко, зокрема, наголосив: «Інколи ловлю себе на думці, що саме режисери, і навіть не сучасності, можуть доволі влучно передати атмосферу того, що сьогодні відбувається в країні. (Його промові передували кадри з відомого фільму «Іван Васильович змінює професію». Сюжет, де про Кемську волость... — Г. К.). Продовжуючи цю тему, кажу словами класика — НЕ ВІРЮ! Не вірю людям, які хизуються Оксфордами і Кембріджами, а забувають вказати в автобіографії, що народилися в маленьких містечках і не в найбагатших областях. Згадують іноземних професорів у виступах, але забули про тих, хто вивів їх у люди, того, чого навчали їх наші вчительки. Не вірю тим, хто фактично володіє тисячами гектарів землі і каже, що тільки іноземні інвестиції в аграрний ринок підуть на благо простому українцю. Тим, хто не хоче дослухатись до порад науковців, які прогнозують знищення аграрного устрою в разі запровадження за урядовим сценарієм ринку землі.

Не вірю людям, які, будуючи дім, розпочинають будівництво з того, що розвалюють хату, в якій жила їх сім’я.

Усе, що відбувається в уряді, нагадує мені бродячих акторів, гастролюючих з країни в країну. Де зараз Яресько, Гонтарєва, Згуладзе, Квіташвілі, яких так рекламували перед початком їхньої роботи? Нацарювали в Україні собі на безбідне життя та поїхали гастролювати в інші краї!? Напевне, більшість з цього уряду теж після «повного реформування країни» планують виїхати жити кудись в кращі землі. А ми тут залишимося...

Зараз маємо останній шанс зупинити тих, для кого Україна не є домом.

Кожен депутат, який проголосує за будь-який закон, яким передбачається продаж української землі — запускає руйнівне протистояння по всій країні. Якщо ми розпродамо своє багатство і залишимось «на нашій, не своїй землі», то з часом нас попросять звідси нові власники за допомогою сили міжнародних законів та військ їхніх держав. Згадайте долю індіанців США, які в найбагатшій країні животіють у резерваціях на подачки».

Наскільки напруженою була того дня ситуація у сесійній залі, можна зрозуміти за емоційним виступом Степана Хмари. Народний депутат кількох попередніх скликань вийшов на трибуну під завісу слухань. Він пояснив, що не планував виголошувати промову, але накипіло. І що треба припинити цю земельну вакханалію і в сесійній залі, і в країні. Спіч Степана Ільковича друкуємо, як кажуть, «без купюр».

Степан Хмара: «Влада зміниться! Бо вони нічого не знають, прийшли розпродати всі підприємства, які ще працюють і приносять прибутки, і взяти продати землю, причому не тільки іноземцям. І вони думають самі заробити дуже багато. Не заробити, а вкрасти дуже багато і дуже швидко, а потім злиняти десь в теплі краї. Там немає ні поняття такого, як патріотизм, як сумління, як совість, там нічого того немає, як віра, їх нічого не зв’язує з Україною. Це перекотиполе, яке не має коріння, для них тільки гроші».

 

Інтерв'ю
Ле­онід Ко­за­чен­ко, на­род­ний де­пу­тат, пре­зи­дент Ук­раїнської аг­рар­ної кон­фе­де­рації
Чи ре­аль­но «за­пу­с­ти­ти» земельну реформу вже за рік? Як дер­жа­ва має за­хи­с­ти­ти влас­ників паїв і аг­раріїв? Що че­кає на них 2017 ро­ку? Чи вдасть­ся по­до­ла­ти ко­рупцію в дер­жаві? На ці
Міжнародна насінницька компанія Strube, яка спеціалізується на селекції цукрового буряка, пшениці, жита і ріпаку, в 2017-му відзначає своє 140-річчя. В Україні офіс компанія відкрила в 2008 році. Про

1
0