Спецможливості
Новини

Смачні й корисні правила споживання грибів

02.10.2016
3917
Смачні й корисні правила споживання грибів фото, ілюстрація
лукошко с грибами

Мабуть, не всім відомо, що гриби – надзвичайно корисний і низькокалорійний продукт. Він  багатий на рослинний білок, вітаміни та цінні мікроелементи. Не дарма у світі останніми роками набуває дедалі більшої популярності грибна дієта.

Про це повідомляє "Живи активно

Якщо ви вирішили додати гриби до свого щоденного раціону, то варто дізнатися деякі важливі речі про особливості їх споживання.

«Грибні» поради

1. Особливість грибів полягає в тому, що вони довго перетравлюються. Отже, пізня вечеря з грибами (особливо смаженими) не піде вам на користь. Гриби можуть викликати відчуття тяжкості, здуття, метеоризм, розлад шлунка. Крім того, людям з захворюваннями печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту вживання грибів протипоказано. Крім того, деякі люди не можуть їсти гриби, оскільки мають на них алергію.

2. Гриби погано поєднуються з сирими овочами – огірками, капустою, помідорами. В рамках одного прийому їжі таке поєднання може викликати розлад і метеоризм. Гриби терплять сусідство тільки з вареними овочами.

3. Небезпечно, та й не дуже смачно, їсти сирі лісові гриби. Не дарма їх рекомендовано попередньо відварювати, а перший бульйон після варіння зливати. Адже гриби мають властивість вбирати в себе токсини та інші шкідливі елементи з екологічно забруднених ґрунтів. Що ж до культивованих печериць і глив, то вони є абсолютно безпечними в цьому сенсі. Їх можна і треба їсти саме сирими – мінімум калорій, максимум корисних речовин.

4. Мариновані та солоні гриби мають лише один мінус: в них занадто багато солі. Зате в них у великій кількості присутній корисний для шлунка грибний слиз, який сприяє схудненню.

Тож вдалого вам грибного сезону, і не забувайте споживати гриби правильно!

Ключові слова: грибы

Інтерв'ю
Гу­с­та­во Джан­кей­ра, пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва
Один із факторів успіху аг­росек­то­ру Бразилії — агра­ні роз­пи­ски. Детальніше про їх впровадження роз­повідає пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва Гу­с­та­во
На сьогодні органічне виробництво — це один із пріоритетних напрямів і перспективний бізнес для розвитку малого фермерства в нашій державі. З-поміж них — фермерське господарство «Дона Олексія Пилиповича», очільник якого хоче не тільки... Подробнее

1
0