Спецможливості
Новини

В Україні обвалилася ціна на місцевий тепличний огірок

21.02.2020
1728
В Україні обвалилася ціна на місцевий тепличний огірок фото, ілюстрація

Ціни на місцевий тепличний огірок в Україні продовжують знижуватися, в результаті чого на даний момент ця продукція вже коштує істотно дешевше, ніж у другій половині лютого 2019 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Експерти проекту негативний ціновий тренд в даному сегменті пов'язують зі значним збільшенням пропозиції огірків із місцевих тепличних комбінатів. А в умовах досить стриманого попиту в даному сегменті це спровокувало подальше зниження цін.

Згідно з даними щоденного моніторингу проекту, тільки з початку поточного тижня ціни на тепличний огірок з вітчизняних комбінатів знизилися в середньому на 28%. Вже сьогодні продавці готові відвантажувати цю продукцію за ціною 45-48 грн/кг ($1,84-1,96/кг). Однак при цьому ключові гравці ринку зізнаються, що навіть такі заходи не привели до бажаного результату і не спричинили за собою активізації темпів збуту.

У сегменті ж імпортної продукції, навпаки істотних змін не відбулося. Поставки огірка з Туреччини продовжували скорочуватися, у той час як попит на продукцію залишався досить стриманим. В таких умовах продавці вважали за краще не переглядати раніше сформовані ціни, і як і раніше пропонували турецький огірок за ціною 42-44 грн/кг ($1,72-1,80/кг).

Варто зазначити, що на сьогоднішній день місцевий тепличний огірок в Україні вже коштує в середньому на 29% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому, представники тепличних комбінатів не виключають подальшого здешевлення огірка нового обороту по мірі зростання пропозиції даної продукції.

 

Інтерв'ю
Директор Інституту обліку і фінансів НААН України, академік НААН Валерій Жук
Після майже 20-річної перерви агрофірмам знову доводиться сплачувати податки на загальних засадах. Ясна річ, сільгоспвиробники не звикли до такого. От і стогнуть зараз сільські бухгалтери, бо і звітність значно ускладнилась, і податківці... Подробнее
У Нідерландах існує сумна приказка: «Фермерові належать тільки його жінка й діти, все інше на фермі належить банку». Тобто, банки понавидавали всім фермерам аж до найменших стільки кредитів, скільки

1
0