Спецможливості
Новини

В Україні ціни на тепличні огірки знову зросли

15.11.2019
1244
В Україні ціни на тепличні огірки знову зросли фото, ілюстрація

На цьому тижні в Україні в середньому на 25% подорожчали тепличні огірки.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

На сьогоднішній день продаж ведуть поодинокі комбінати, в той час як більшість господарств про завершення реалізації огірків попереднього обороту заявили ще минулого тижня.

При цьому попит з боку оптових компаній і роздрібних мереж залишається стабільно високим, що і дозволило продавцям в черговий раз підвищити відпускні ціни в даному сегменті.
Зокрема, на даний момент ціни на огірок з місцевих тепличних комбінатів варіюються в діапазоні 35-38 грн/кг ($ 1,44-1,57/кг). Таким чином, тільки з початку поточного тижня ця продукція подорожчала в середньому на 25%. Нагадаємо, що ще тиждень тому ціни в цьому сегменті не перевищували 30 грн/кг ($ 1,24/кг).

Також в невеликій кількості на українському ринку присутній імпортний огірок з Туреччини, ціни на який сьогодні озвучуються на рівні 32-33 грн/кг ($ 1,32-1,36/кг), що в середньому на 22% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

В результаті, на сьогоднішній день ціни на огірок в українських тепличних комбінатах вже в середньому на 8% вище, ніж в аналогічний минулорічний період.

За словами учасників ринку, масові поставки імпортної продукції ще не почалися через погіршення погодних умов в Туреччині. Однак вже з наступного тижня багато операторів прогнозують зростання поставок турецького огірка, що цілком ймовірно спричинить за собою зниження цін і на місцевий тепличний огірок.

 

Інтерв'ю
Роберто Хавельяна
Американське видання Future Farming взяло інтерв’ю у Роберто Хавельяни — співробітника відділу компанії John Deere, який займається перспективними розробками потужних тракторів (серій 7R, 8R та 9R) на найближчі 20 років. Представляємо його... Подробнее
Николай Сафонов
Потенціал зростання органічного сегменту великий, його частка може досягти 5-10%. Тоді як поки що в Україні на нього припадає це менше 0,1% від загального споживання продуктів харчування. І статися це може в найближчі 5-10 років. Багато що... Подробнее

1
0