Спецможливості
Новини

В США мільйони бджіл загинули через вірус Зіка

07.09.2016
1263
В США мільйони бджіл загинули через вірус Зіка фото, ілюстрація
пчелы

Бджолярі з Південної Кароліни (південний схід Сполучених Штатів) втратили понад мільйон своїх бджіл.

 Про це повідомляє Аgrinews

Як повідомляє AFP, комахи загинули через те, що представники місцевої влади обприскують свої угіддя пестицидом, який знищує комарів-переносників вірусу Зіку.

Хуаніта Стенлі, бджоляр з Саммервілля, зізналася, що їх сімейний бізнес тепер повністю зруйнований. Вона виявила сотні тисяч загиблих бджіл на своїй пасіці і змушена була спалити десятки вуликів.

За даними телеканалу WCSC, ще одна бджільницька група втратила 46 вуликів і майже 2,5 мільйона бджіл.

За два дні до того в цьому районі у чотирьох місцевих жителів діагностували вірус Зіку.

Сільгоспугіддя, не порадившись з бджолярами, було обробилено інсектицидом Naled, який використовують у Сполучених Штатах. Протягом багатьох десятиліть цей фосфорорганічний пестицид використовується для боротьби з комарами .

Європейський Союз заборонив його використання у 2012 році через небезпеку, яку ця хімічна сполука несе для здоров'я людей і навколишнього середовища. Тим не менш, американська влада вважаєь, що цей продукт є безпечним, якщо його використовувати правильно й економно.

Між тим у США зростає кількість людей, хворих на вірус Зіку. Тільки у Флориді в четвер зафіксували 49 випадків зараження. Перші комарі-носії вірусу Зіку були виявлені на цьому тижні в Майамі. У США на даний момент зафіксовано 2600 випадків зараження вірусом Зіку.

Ключові слова: бджільництво

Інтерв'ю
Посівам сільськогосподарських культур в Україні шкодять близько 700 видів бур’янів. Усього некультивованих рослин у нашій державі налічується понад 3500 видів. Бур’яни «паразитують» у посівах культур, пригнічуючи їхній потенціал і знижуючи... Подробнее
Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) – єдиний державний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки та експорту зернових і продуктів їх переробки. Про

1
0